2752
2734
عنوان

مامانی باتجربه بگین من چیکار کنم؟

118 بازدید | 14 پست
ما آذری هستیم... تو خونه هم ترکی صحبت می کنیم... من چطوری برا پسرم کتاب بخونم... آخه فارسی رو بلد نیست متوجه نمیشه من چی میگم... دوباره براش ترکی می گم... به نظر شما همین طوری کتاب بخونم ینی بعدش ترکیشو بگم یا فقط براش فارسی بخونم ممنون میشم کمک کنید برام معضل شده
تنها دوستای من... همسرم و پسرمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خواهرم تست روانشناسی از بچه پیش میگرفت ما منطقه منو عرب نشینه . پسر بچه می اومد اصلا نمیتونست فارسی جواب بده هر چی خواهرم ازش میپرسید پدرش ترجمه میکرد بعد اون وقت این میخاد بره مدرسه جواب معلم بده
2731
عزیزم خوندن که مهم نیست شما باید زحمت بکشید از حتی امروز شروع کنید توی خونه باهمدیگه فارسی صحبت کنید فقط توی این وضعیت میشه بچه یاد بگیره اخه مثلا توی کتاب در مورد خاموش کردن تی وی هیچ وقت توضیح نمیدن که شما همش وقتی میای توی خونه ترکی میگی بچه چجوری باید دایره لغاتش تشکیل بشه ؟ فقط صحبت کردن توی خونه
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2740
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
ﻋﺰﻳﺰﻡ ﺑﺎﻳﺪ ﺑﺎﻫﺎﺵ ﻓﺎﺭﺳﻲ ﺻﺤﺒﺖ ﻛﻨﻲ. ﭼﻮﻥ ﻣﻴﺨﺎﺩ ﺑﺮﻩ ﻣﺪﺭﺳﻪ ﺑﺮاﺵ ﻣﺸﻜﻞ ﺳﺎﺯ ﻣﻴﺸﻪ
. . .از کوروش بزرگ پرسیدند: چرا زنان شما پوشش سر ندارند? کوروش گفت: پوشش بانوی سرزمین من ,', , "پلک های مردان" سرزمینم است