2737
2739
عنوان

ماهی سرخ شده / ناهار امروز ما

878 بازدید | 31 پست
http://8pic.ir/images/4bhbyxres87f6aato6dd.jpg
دلم میخواهد به همه ی عقاید احترام بگذارم ولی احترام به برخی عقاید توهین به شعور خودم است . پس در بهترین حالت تحملشان میکنم و هیچ نمیگویم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
ما یه موادی هم درست میکنیم برا کنار ماهی بهش میگن " تو کمی " یعنی تو شکمی . تو شکم ماهی پر میکنن و میدوزن . برای اینجور ماهی ها کنارش میزارن که من حال نداشتم درست کنم . مواد تو کمی : پیاز سیر گشنیز جعفری و یکم تره که خرد شده (بهش میگن سبزی ماهی ) و کشمش و زرشک و رب انار و ادویه . من گوجه ریز شده هم میزنم و آب تمر .
دلم میخواهد به همه ی عقاید احترام بگذارم ولی احترام به برخی عقاید توهین به شعور خودم است . پس در بهترین حالت تحملشان میکنم و هیچ نمیگویم
به جون خودم زیرپتو از گشنگی کم مونده فرشو گاز بزنم
درباره زني كه روياهايش بر باد رفت چه ميداني؟زني كه پله ها را يكي يكي نه كه به يكباره سقوط كرده است،درباره زني كه ميرود، زني كه نطفه هاي هق هقش را در دهان بالش شب عقيم ميكرد چه ميداني؟ زني كه درهجمه ي مردان بيهوده  زنانگيش را فراموش كرد😢
من بچه ها برنج رو تو پلوپز پختم یادم رفت عکس بگیرم یکم پیاز و سیر سرخ کردم و وسط برنج ریختم . شوهرم خیلی دوس داره . جیگر خانومی گفتم همش تاپیکای خودم و بچه ها شده خواهرشوهر مادرشوهر جاری خیانت یه چیزی بزاریم به زندگی دلگرم شیم
مهتا جان من شوهرم جنوبیه خودم نه
2706