2733
2734
عنوان

طول سیروکس بیاید

108 بازدید | 11 پست

من سونوی انتی و انومالی رفتم هردو گفتن طول سیروکس خوبه و مشکلی نداره الان تو ۲۰هفته ام یکم واژنم گاهی تیر میکشه ولی قابل تحمله و گذرا باید بازم طول سیروکس و چک کنم یا چون تو این دوتا سونو خوب بوده دیگه نگران نباشم؟

چند بوده طول سرویکس برامن هفته ۱۹سونو دادم ۳۷ بود هفته ۲۸ شده بود ۳۴ که دکتر گفت خوبه ۶روزه پسرم دنیا اومده ان شالله برای شماهم به سلامتی میگذره 

لا حول ولا قوه الا بالله دخترم  به دستان پرمهر خدا سپردمت همیشه سالم و سرحال باشی عشق زندگیم دوستت دارم تعجیل در فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستین ان شاالله آقا برامون دعا کنن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
۴۱

طول سرویکستون عالیه اصلا نگران نباشید 

لا حول ولا قوه الا بالله دخترم  به دستان پرمهر خدا سپردمت همیشه سالم و سرحال باشی عشق زندگیم دوستت دارم تعجیل در فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستین ان شاالله آقا برامون دعا کنن 
مرسی عزیزم پس این تیرکشیدنا طبیعیه؟ خیلی خفیفه ولی گفتم مطمئن بشم 

اره عزیزم طبیعیه هر چی سن بارداری بالاتر بده بیشتر میشه نگران نباش