2752
2734
عنوان

شما هم طلاهاتون رو فروختید موقع خونه خریدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1033 بازدید | 72 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

فلسفه خرید طلا چیه ؟ نوعی سرمایه گذاری

پس منطقیه که طلا بفروشیم و خونه بخریم 

من تمام طلاهامو‌ فروختم ، طلاهایی که خودم خریده بودم و هدیه های خانواده ام بودن برای خرید خونه 

پشیمون هم نیستم چون باعث آسایش خودم و همسرم و فرزندم شده

2731

من تو اطرافیانم دیدم برای خونه خریدن طلا فروختن کمک کنن و خیلی راضی هستن بعدا هم خریدن اوضاع شون خیلی خوبه به هر حال جای دوری که نمیره بازم برای خودتونه 

الانم طلا های بدل انقد خوب کسی تشخیص نمیده

من فروختم دادم ماشین  ۵۰ تومنشو هم دادم خونه الان هیچی ندارم البته فعلا تحویل نگرفتم ولی خیلی ذوقشو دارم الانم باردارم تو سرما همش پیاده یا تاگسی و اسنپ اینور اونور میریم سخته اونشب حالم بد شد ماشبن نبود برم واقعا دلم گرفت 

خیلی هم راضی و خوشحالم ک دادم ماشین به نظرم ادم خونه دار یا ماشین دار بشه بهتره تا اینک چند تیکه داشته باشه

بله اگه میخوایید خونه بخرید بنظرم مشکلی نداره برای خونه خریدن طلا بفرگشید

منم نصف طلاهامو فروختم هنوز دست و بالمون باز نشده ولی اگه باز بشه میدونم همسرم میخره برام

اگه جر و بحث بینتون پیش نمیاد میتونی پیشنهاد بدی نصف خونه رو بنامت بزنه البته میگم. اگه خدایی نکرده بحثی پیش نمیاد یموقع من منجر به جر و بحث نشده باشم خدایی نکرده 

نه برا خونه طلا فروختم 

نه برا ماشین میفروشم 

البته سر یه مسائلی ولی شما خوب کاری کردی

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨

طلا واسه پس اندازه دیگه بفروش خونه رو بخرین انشاالله پولارو جپع کنین یواش یواش بخرین

به کوری چشم سلبریتی ها که میخواهند دنیا را بهشت وایران را جهنم جلوه دهند اما ایران قطب درخشان عالم است❤❤

من فروختم اونم فقط، به خاطر دودانگ،راضیم از کارم چون اونم ی نوع سرمایه گذاری، فقط ی انگشتر و ی دستبندشو فعلن گرفتم

سلام 🙋‍♀️حدودا 7،۸سالی میش که خواننده ی خاموشم بالاخره امشب تصمیم گرفتم ک عضو نی نی سایت بشم و بالاخره موفق شدم 😁😁دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی است💔