2737
2734

من الان رفتم نصف بیشترشو فروختم ولی دلم نمیومد بدم ..همسرم میگه دوباره بعدا برات میخرم ولی بعید میدونم..انقدر گرون شد که دیگه نمیشه سرویس و اینا خرید.. شما بعدا تونستید بخرید؟

چه احساسی از این بهتر که هستی...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من فروختن. دوباره خرید برام.

البته همشو نه

فکر نکنید تازه واردما این کاربری سوممه😁کاربری اولم به نام تمشک برای سال ۹۳ یا۹۴.کاربری دومم  ooooli. متاسفانه یه بار گوشی رو ریست کردم و تاماااااام.همه رمزام پرید.منم که حافظه رمزم اصلا خوب نیست و گیج میزنه نتونستم کاربری هام رو برگردونم.
2740

من گرمی ۱۰۰تومن فروختم شوهرم گرمی ۱۲۰۰ برام خرید

البته برا خونه نفروختم یرا بدهی فروختم

الانم دارم طلا جمع میکنم ک بعدا برا خونه بفروشم

سوالات پزشکی،جواب آزمایش،سونوگرافی،ام آر آی،رادیوگرافی،اطلاعات دارویی،مشاوره پزشکی...هزینه:برای به آرامش رسیدنم دعا کنید،برای شادی روح مادربزرگم صلوات بفرستین ممنون.

برای خونه نبود واسه شروع یه کاری همون قبل عروسی همشو فروختم 

دیگه هم برنگشت 

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

من یکی از حسرتایی میخورم اینه ای کاش الان طلا داشتم میفروختم خونمون و آماده میکردیم

حیف که اونموقع هم که طلا ارزون بود پولی نمیموند برا طلا خریدن

خونه از طلا برا من مهمتره حتی ماشینم مهمتره از طلا برا من

خوشحال باش به خونه دادی طلا چه سودی غیر از فروشش داره؟  من ارزومه پولمون یکم جور شه من همشونو بفروشم خونه بخریم یا خونه میشه یا طلا  طلا هم واسه پس انداز هست که در اینده یه چیزه بهتر بخری

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 
2706