2737
2734
عنوان

میترسم دخترم یتیم بشه.اخه دختر از مادر یتیم میشه...🖤

| مشاهده متن کامل بحث + 2338 بازدید | 57 پست

اين همه ترس و موج منفي چرا ؟!!!!اخه چرا دور از جونت طوريت بشه؟!!!!!!مگه تو از فردا خبر داري ك از مرگ وزندگي باخبري ؟!!!!!!! دلت مياد اينطور ميگي توكل و اميد كجا رفته ؟!!!!! خدا دخترتو براتو توروهم برا دخملت حفظ كنه!نگران هيچي نباش تا خدا رو داري ،قدرت مطلق خداست 

انشاالله بري دكتر خوب ميشي شايد طول بكشه اما قرار نيس اتفاق بدي بيوفته حتي اگر نياز ب بستري هم باشه جاي نگراني نيس 

يادت نرع مدام باخودت بگو گر نگهدار من آنست كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد 

كلي خانوم ديگه ممكن ب اين مشكل بر خورده باشن اما قرار نيس با ترس و حرفاي نااميد كننده حالتو بدتر كني 

يكم ب قدرت خدا فكر كن اينكه چطور از ميون ميليون ها تخمك و اسپرم لقاح با چه قدرتي انجام ميشه و چه قدرتي عظيم تر از اينكه تو وجودت ٩ماه ثانيه ب ثانيه معجزه خدا خلق كردن يه انسان بهتر از هركسي درك كردي امروز اگر حالت بدع يادت نرع تنها نيستي واهمه نداشته باش نگرانياتو بسپر بخودش ب قدرتش اعتماد كن باور كن ك عاشق تو دخمل نازته تموم بنده ها تحت محافظت كاملشن خدا دلسوزتر از هرمادري ب بنده هاش 

انتی بیوتیک رو مرتب بخور. اب میوه و سرم بگیری زود خوب میشی چیزی نیست طبیعیه عفونت زخم

همه اینایی ک گفتیو دارم مصرف میکنم ولی حس بهبود ندارم. البته امروز خوب بود باز شب شده و حال من خرابه

هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همه اینایی ک گفتیو دارم مصرف میکنم ولی حس بهبود ندارم. البته امروز خوب بود باز شب شده و حال من خرابه

باید بری بیمارستان و انتی بیوتیک تزریقی بگیری. واقعا مسءله حادی نیست و پیش میاد. کسی از عفونت بخیه نمیمیره جونم. 

احتمالا الان داری سفالکسین میخوری، بدنت بخاطر زایمان ضعیف شده. دکتر بخیه تو میبینه. 

ادامه بده زود خوب میشی.چند روز طول میکشه انتی بیوتیک عفونت رو از بین ببره

مطمینم هفته دیگع تاپیک میزنی ک خوب خوب شدی بچه بغلته داری از وجودش لذت میبری

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
2728
عزیزم انشالله خوب میشی نگرانی نداره که واسه همه ممکنه پیش بیاد انشالله باهمین داروها خوب‌میشی چی ...

ممنونم.باز شد رفتم بیمارستان گفتن اووو ازین بدترشو دیدیم هیچی نیس تمیز و خشک نگهش داره حموم (نرو)خوب میشه.محلشو تمیز میکردم ولی باید حموم میرفتم حالام ک وضم اینه

هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂
حالا اگه من بگم شاید مسخرم کنند ولی واسه عفونت عنبر نسا اصل عالیه فقط تاکید میکنم اصل باشه ....

اگ عفونت زده باشه ب خونم کجامو دود بدم🙁تازه بخیه سزارینمم بسته شده اونجاهم نمیشه دود بدم

اگ عفونت زده باشه ب خونم کجامو دود بدم🙁تازه بخیه سزارینمم بسته شده اونجاهم نمیشه دود بدم

خدا نکنه عزیزم فک کردم سطحیه انشاالله خوب میشی گلم قوی باش❤️

در اندک من تویی فراوان یا رب.!🤍🕊️
غصه نخور سخته ولی میگذره  عروس دایی منم مثل شما شد  اما  بالاخره خوب شد من از چند و ...

چقد حس خوبی بهم دادی ممنونم ازت🙂🤍

2740
اين همه ترس و موج منفي چرا ؟!!!!اخه چرا دور از جونت طوريت بشه؟!!!!!!مگه تو از فردا خبر داري ك از مرگ ...

من فقط ترسیدم بااینکه خدا بزرگی و محبتو بهم نشون داد وقتی توی بارداری استراحت مطلق باید میبودم ولی بلند شدم و کارامو کردم و برام بچمو نگه‌داشت فهمیدم هوامو داره ولی باز ترسیدم🤦🏻‍♀️😔

باید بری بیمارستان و انتی بیوتیک تزریقی بگیری. واقعا مسءله حادی نیست و پیش میاد. کسی از عفونت بخیه ن ...

سفالکسین و مترونیدازول بصورت قرص و جنتامایسین و سفتریاکسون توی سرم دکترم اجازه داد خونه بمونم ولی تا شنبه بهم فرصت داده بهتر بشم 

من فقط ترسیدم بااینکه خدا بزرگی و محبتو بهم نشون داد وقتی توی بارداری استراحت مطلق باید میبودم ولی ب ...

نترس خدايي ك همه جوره هواتو هميشه داشته الانم هم جورع هواي تورو دارع هم دخمل نازتو اصلانم از درمانت نترس دوست قشنگم ب نيت ارامش دلت و سلامتي جسمت اية الكرسي ميخونم و سوره حمد وناس 

توسل كن ب مادر دوعالم توكلتم بخدا باشه انشاالله ب زودي زود حال جسميت خوب ميشه 

سفالکسین و مترونیدازول بصورت قرص و جنتامایسین و سفتریاکسون توی سرم دکترم اجازه داد خونه بمونم ولی تا ...

دکترتون  ممکنه احتمال عفونت پریتونیت رو داده. شما بهتره بستری بشین و انتی بیوتیکهای قویتری بگیرین. برای چی خونه موندی. بعیده با سفتریاکسون کنترل نشده باشه ولی حتما شنبه اول وقت برو. اگر تا الان باکتریمی و سپدسمی اتفاق نیوفتاده پس فقط باید درمانو ادامه بدین. عفونت از داخله نه از محل بخیه

نترس خدايي ك همه جوره هواتو هميشه داشته الانم هم جورع هواي تورو دارع هم دخمل نازتو اصلانم از درمانت ...

از لطفت بینهایت ممنونم نمیدونم چجوری بیان کنم انشالله خدا دلتو شاد کنه مهربون 🥺🤍

کشت خون دادی؟ تب و لرز شدید داری؟ در حدی که تخت بلرزه؟ 

ازش خواستم بنویسه گفت وایسا برا شنبه. ن اصن لرز ندارم از شروع داروها تبم یلحظه میاد باز میره بعد دوباره برمیگرده و میره موندگار نیس 

2706