2733
2734

بخیه سزارینم عفونت کرده زخم بسته شده. تب دائمی و بدن درد وبیحالی دارم. شنبه معلوم میشه بیمارستان بستری میشم یا نه. دارم آنتی‌بیوتیکای قوی مصرف میکنم ولی حس خوبی ندارم. دلم برای دختر ۱۹ روزم میسوزه. این چ اتفاقی بود😔

نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم این چه حرفیه ، مطمئن باش دو ماه دیگه به این حرفت میخندی ، ان شاءالله زودی خوب میشی

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 
2740

هیچی نمیشه نگران نباش انقد انرژی منفی نده ایشالا که خوب میشی ❤️

یکی از مهم ترین عواملی که موجب افسردگی میشود گوش کردن به یک ندای درونی است ! ندای درونیِ انتقادگر که همیشه از شما یک بازنده میسازد

غصه نخور سخته ولی میگذره 

عروس دایی منم مثل شما شد  اما  بالاخره خوب شد من از چند و چون کار بی اطلاعم  چون زیاد صمیمی نیستیم  بدونم الان ۸ سال گذشته 

خودمم بارداری اولم  عفونت حاد ریه گرفتم که مجبور شدن ۳۶ هفته سزارین کنن 

ده روز بستری بودم با تب بالا و انواع آنتی بیوتیک بهم زدن اما انگار نه انگار 

بالاخره بهم ایمی پنم زدن  چقدر داروی مزخرفی بود با ی بار تزریق رگم می سوخت و تزریق بعد مجدد رگ می گرفتن 

منم اون موقع حس شما رو داشتم ی بچه  ۱۰ روزه نارس 

خودمم که  شکم سزارین شده با ریه های عفونی 

اما خدا روشکر گذشت 

توکل کن و امید داشته باش که به زودی  حالت خوب میشه 

توفیق اجباری تا عید حسابی  خوشتیپ میشی و عید مانتو خوشکل می خری نی نی بغل   میری مهمونی 

الهم عجل الولیک الفرج

منم وقتی بچم بیست وپنج روزش بودعفونت خیلی شدیدگرفتم وتب ولرزخیلی شدیدوبی حالی وعفونت چرکی وضربان قلبمم خیلی تندشده بودعفونت وارده خونم شده بوداخرم ی هفته بیمارستان بستری شدم تاتونستم سرپابشم

همیشه بیشترین ضربه رو از بزرگ ترین آرزوت میخوری .....
2706