2733
2739
عنوان

قهوه ساز بگیرم یا اسپرسو ساز؟

1435 بازدید | 17 پست

امروز برای دومین بار از این فهوه آماده ای ها هست میریزی تو آب جوش خوردم از صبح تاحالا مثل جت کار میکنم و خسته نشدم انرژیم عالی بود خیییلی علاقه مند شدم یکی از این دستگاه هارو بخرم

تخل و اینا دوسندارم کلا نمیدونم چی به چیه لطفا یکی باحوصله برام تعریف کنه و بگه کدومو بخرم 

میخوام دستگاهشو تو خونه بخرم 

شایدم زمینـ جهنم یه دنیای دیگست

اسپرسو ساز بگیر 

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تاپیکم رو ببین شوهرم رفت خریده والا نمی‌دونم چ‌جوریه فقط اون روز ی قهوه داد خوردم واقا حالم رو خیلی ...

وای خدایا من امروز صبح بیدار شدم انگار کتک خورده بودم تو خواب ،بعد دخترم رفت در مغازه اضافیه پولو یه قهوه خریده بود فکر کرده بود کاکائوعه  (5سالشه)بهد من گفتم حیفه خوردمش از ساعت۱۱تا۴عصر فقط یه ناهار ده دقیقه ای خوردم تو حیاط کار داشتم انباریو شستم و هزااارتا کار کردم الانم عالیم😅

شایدم زمینـ جهنم یه دنیای دیگست
2738
وای خدایا من امروز صبح بیدار شدم انگار کتک خورده بودم تو خواب ،بعد دخترم رفت در مغازه اضافیه پولو یه ...

اره من اون روز شوهرم گفتش بخور خوبه خوردم آهنگ گذاشتم داشتم میرقصیدم انقد حالم‌خوب بود

2706