2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خانواده شوهرم هیچ خرجی برامون نکردن نه عروسی نه طلا  نه کادو نه لباس.... البته ایرادی نداره ولی من اجازه نمیدم پدر مادرم هزینه سیسمونی بدن... از زرنگ بازی این طوایف خوشم نمیاد... 

قهرمان خودت باش
2740
نتونستم کمکش کنم .. اومدم پستشو خوندم و دلیلمم گفتم.. حالا شما به بزرگی خودت ببخش و مثل من سوال بیخو ...

😂ناراحت نشو حالا من خودمم زخم خورده ام از بابای همسرم ی پاپاسی بهمون نرسید باورت میشه حتا کادوی عروسی هم نداد بهمون اینجا رسمه پلاک زنجیر میده بابای داماد اون هیچییی نداد ی قرونم تا الان کمکمون نکرده فقط توقع داره ما کمکش کنیم 😏

شد شد، نشد بیا بریم باهم خربزه با عسل بخوریم🤪
به نظرت امکان داره بچه نگیرش؟یا سینه خودمو ول کنه؟

یا خدا دقت نکردم.فکر کردم بچت شیر خشکیه.نگا کن من شیرم به حدی بود که مدام لباسم خیس بود.با شدت شیر میومد.پسرمم راحت از همون اول سینمو گرفت.بعد یجایی مجبور شدم شیر خشک بدم.اول بیبی لند استفاده کردم.راحت گرفتش و سینه خودمو هم راحت میگرفت.بعد دیدم خیلی تعریف اونت میدن.خریدم براش.بعد استفاده از اونت دیگه سینمو نگرفت.

یا خدا دقت نکردم.فکر کردم بچت شیر خشکیه.نگا کن من شیرم به حدی بود که مدام لباسم خیس بود.با شدت شیر م ...

سر دختر اولم ۱۰ سال پیش شیرم کم بود اصلا سینم یکیشون میدوشیدم ۳۰ تا بیشتر نمیداد ولی با اون یکی ۱۰۰ تا میدوشیدم 

2706