2733
2739
عنوان

خانمای مذهبی میشه بیاید سوال💯

1093 بازدید | 52 پست

سلام من سالهاست ناخنام کاشت بوده و امروز بعد از ۳ ۴ سال ریمو کردم و لاک پاهام رو هم پاک کردم ک بعد از شاید ۱۰ سال یا بیشتر شروع کنم ب نماز خوندن....

سوالی ک دارم اینه من الان چ غسلی بکنم ک تمام غسل های قبلی ک بر گردنم هست پاک بشه

و ته مونده لاکای پام در حد سر سوزن مونده ک هرچی میکنم پاک نمیشه حالا با لیف هم امتحان میکنم اما اگر پاک نشد چی چکار کنم؟

دعا کنید ثابت قدم شم تو این کارم

روم نمیشه جلوی بقیه نماز بخونم از الان ماتم گرفتم خونه مامانم و مادرشوهرم رفتم چطوری نماز بخونم ک نفهمن خجالت میکشم واقعا

علتشو نپرسید ک چرا خجالت میکشم یکی از دلایلش اینه ک یکی دوبار با کاشت نماز خوندم جلوشون و باز رها کردم حس جالبی ندارم ب این ک بقیه بفهمن

ما در پی روزی و اجل در پی ما میتازد

برو حمام نیت مافی الضمه یعنی انچه که برگردنت هست بکن و غسل انجام بده

قبل از ریپلای اینو بخون......» نظرمن، اعتقادمه. بابت اعتقادم نه به تو نه هیچ کس دیگه ای جواب پس نمیدم. هرجایی خواستی بیا باهات بحث میکنم اما اینجا رو نگه داشتم برای تخلیه احساساتم پس مخالفی ریپلای نکن که بشورمت و قطع بشم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تبریک میگم عزیزم 

فقط ی غسل ما فی الذمه لازمه

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات برای سلامتی تو دلیم میفرستی ؟              تخصص عالی در زمینه گذشتن از موقیت ها ی مختلف زندگی و گفتن جمله واااای خدایا من چرا اینقد خر بودم               وامروز به تاریخ ۱۶/آذر/۱۴۰۲ بی بی چک من مثبت شد و نی نی ناخواسته اومد تو دل من.مامانم من خیلی خوشحالم ولی بابا زیاد راضی نیست و اخم تخم کرده ولی من از همون ثانیه عاشقت شدم.بخاطر بیماریم استرس مریض شدنتو دارم ولی تورو سپردم به حضرت زهرا و از خدا میخام زیر بیرق ائمه نگه دارت باشه عزیزکم.خدایا شکرت..خب خب انگار بابا فندقو قبول کرده بلاخره🫡😂و داره کم کم باورش میشه پدر شده...امروز ینی ۸ بهمن من فهمیدم فندق یه دختر چادر زریه🥺🥹و من همونجا روی عکس سیاه سفید مانیتور گل سرا و دامن چین چینشو تصور کردم و از ذوق مردم براش ولی طبق پیش بینیم بابای دختری اصلااا خوشحال نشد و یک روز کاااامل رفت توی قیافه..میدونم عاشقش میشه حتی بیتشر از من و مادر خودش ولی خب.‌‌..
2728
2738

غسل ما فی الذمه انجام بده

یعنی غسل هر چیزی که به گردنته 

التماس دعا عزیزم.

از من می شنوی حرف دیگران برات مهم نباشه چون اعتقاد شماست و به خودت مربوطه 

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
تبریک میگم بهت فک کنم یکبار غسل کنی کافی باشه به نیت همه،،یا ما فی الذمه نماز هم اصلا خجالت نکش&nb ...

ممنون انشاالله همیشگی باشه

ینی بگم غسل ما فی الذمه میکنم؟

ما در پی روزی و اجل در پی ما میتازد

عزیزم اصلا خجالت نکش با توکل به خدا نمازو شروع کن و با بقیه و... کاری نداشته باش این یه قراره بین تو و خدا💗 

همیشه گذشتن مقدمه رسیدن است!🌱💛 گذشتن از لذت های کوچک برای اهداف بزرگ...راستی رفیق بزرگی میفرماید جز آنکه دل به خدا سپرده رسم دوست داشتن نمی‌داند...🙃 راه خدا = عشق = آرامش

هرچقدرش رو تونستی پاک کن بقیه اش اگر پاک نشد عیبی نداره. مهم اینه جرمش بره ولی اگر رنگش بمونه مشکلی نیس

قبل از ریپلای اینو بخون......» نظرمن، اعتقادمه. بابت اعتقادم نه به تو نه هیچ کس دیگه ای جواب پس نمیدم. هرجایی خواستی بیا باهات بحث میکنم اما اینجا رو نگه داشتم برای تخلیه احساساتم پس مخالفی ریپلای نکن که بشورمت و قطع بشم.
2706