2737
2734
عنوان

سقط و بی بی چک هاله دار+عکس

673 بازدید | 30 پست

سلام خانم های گل من چهار ماه پیش سقط داشتم بعد چند سال باردار شدم ولی قلبش تشکیل نشد و کورتاژ شدم حالا بی بی چک زدم چند روز پیش منفی بود اول نگاش کردم دوباره رفتم دیدمش بندازم بیرون هاله داشت دوباره بی بی چک گرفتم زدم همون موقع هاله انداخت الان نمی‌دونم چی کار کنم سری پیش تا بی بی مثبت دیدم تو ی روز هم آز دادم هم سونو که شش هفته و یک روز بود و قلبش تشکیل نشده بود هی میگفتن برو دو هفته دیگه بیا ، الان نمی‌دونم چ کار کنم برم سونو ی دفعه ببینم چرا پری نشدم آز بدم اصلا الان زوده یا نه؟ 

خودمم کم خونی شدید و تالاسمی مینور ،فشار خون عصبی دارم،

از استرس و خاطره اون دفعه تهوع گرفتم، عکس بی بی رو میذارم به کمکتون خیلی خیلی نیاز دارم

بزار دیگه عکسو 

مراقب باشید حتی اگه تایپیک نزنید بازم یه جا تو دام نی نی سایت می‌افتید و لغو کاربری میشید حتی تو تایپیک دیگران بی‌هیچ گناهی لغو کاربری شدم نی نی سایت قدیم mardin nanaz

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

در مرحله اول اصلا استرس نداشته باش 

بعد اینکه عقب انداختی آزمایش بده بعد دوهفته سونو انشالله اینبار همه چی خوبه 

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!
2740

قشنگ بزار ۸ هفته برو ک قلبش تشکیل بشه 

برا تشکیل قلب میگن به پخته و مربا بخوری خوبه 

برا کم خونیس اسید فولیک بخور  و مویز و  تخم مرغ آب پز  و بادوم

بعد ۴ روز تاخی ر برو آزمایش خون 

همش سوره توحید رو بخون انشاءالله ک بارداری بی درد سر داشته باشی 

البته همین الان میتونی بری متخصص به دکتر توضیح بدی اگه لکه بینی و خونریزی نداشته باشی خود دکتر اجازه میده ۸ هفته بری سونو 

خدایا شکرت بابت همه چی    برا سلامتی نی نی م دعا کن 🤰🏼  

من خودم از اونایی ام که تخمک گزاریم تو پریوده روز ۲۳ قاعدگی بیبی چک مثبت میشه همون موقع رفتم از دادم با جوابش رفتم دکتر چون سابقه سقط داشتم دکتر دارو داد و استراحت 

تو زندگی یه روزایی سنگم رو سرت میباره فقط دستاتو چتر کن به سرت نخوره از همین سنگا میتونی واسه بالاتر رفتن استفاده کنی خودت نباززز 💪

به نظرم برو ازمایش بده و برو پیش دکتری که خودش سونو بگیره فقط سعی کن به خدا توکل کنی هرچی بشه دست تو نیست فقط با استرس وضعیتت بدتر میشه راستی فولیک اسید ۵ که میخوری حتما

تو زندگی یه روزایی سنگم رو سرت میباره فقط دستاتو چتر کن به سرت نخوره از همین سنگا میتونی واسه بالاتر رفتن استفاده کنی خودت نباززز 💪
2706