2733
2734
عنوان

سلام خانما سوال در مورد فشار خون

115 بازدید | 13 پست

سلام خانما خوبین مامانم فشار خون دارن بعد سرگیجه داشتن و فشارشون مناسب بوده گفتن یه دونه بخور بازم سرگیجه داشتن گفتن به نصف شب بخور فشارشونم یازده یا دوازده یه ولی بازم یکم سرگیجه دارن کسی نمیدونه از چیه یا اطلاعاتی نداره؟ پیشاپیش ممنونم از راهنماییتون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو عزیزم دستت درد نکنه 🌷

نمک صنعتی یا همون ید دار که میفروشن مغازه ها کلا باید حذفش کنی به هیچ عنوان استفاده نشه و به جای این نمک نمک سنگ بگیر و آسیاب کن و اینو مصرف کنین یه هفته ای یا نهایت تو دو هفته خودتون نتیجه رو میبینین که چقدر تغییر کرده

2731
باشه ممنون فقط نمک چیه؟

این نمک طبیعیه از معدن خارج میکنن اصلا ضرر نداره نگران نباش خودت فرقشو میفهمی مزه هر دوشونو مقایسه کن نمک طبیعی خیلی خوش طعمه ولی نمک صنعتی یا ید دار طعمشو بچشی تلخه

از عطاری میتونی تهیه کنی نتونستی نمک دریا از عطاری بگیر ولی خیلی بهتره نمک سنگ استفاده کنی

این نمک طبیعیه از معدن خارج میکنن اصلا ضرر نداره نگران نباش خودت فرقشو میفهمی مزه هر دوشونو مقایسه ک ...

عزیزم من ۳۳سالمه و بصورت ارثی فشار دارم.‌۵۹کیلوهستم چاق تیستم که بگم از چاقیمه. چطور فشارمو کنترل کنم؟

حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
2740
باشه ممنون فقط نمک چیه؟

3.خواص درمانی سنگ نمک

سنگ نمک، ماده‌ای با خواص درمانی اعجاب‌انگیز است که تمامی رمز و راز آن نیز در یون‌های منفی ساطع شده از آن نهفته است. این ذرات باردار کوچک تأثیری خارق‌العاده در افزایش جریان خون به مغز دارند که در نتیجه آن سطح هوشیاری و آگاهی فرد افزایش و کسالت و خواب‌آلودگی او کاهش می‌یابد. علاوه بر این، یون‌های منفی ساطع شده از سنگ نمک به دلیل توانایی جذب میکروب‌‌ها و آلودگی‌های موجود در هوا عامل مهمی در کاهش آلرژی افراد نیز محسوب می‌شود. ویژگی‌های منحصر به فرد درمانی سنگ نمک باعث شده تا استفاده از آن چه در اشکال تزئینی و دکوراتیو و چه به صورت طبیعی و دست‌ نخورده در اماکن مسکونی و کاری رواج فزاینده یابد.

ورزش کن و همین نمک رو استفاده کن مطمین باش هر چیزی راهی داره 

ممنون گلم.‌پیاده روی روزانه دارم

حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎