2737
2739
عنوان

خانوم های باررردار کمککک🥺😭

490 بازدید | 22 پست

سلام مامانای باردار کمکم کنیم...من باردارم ۵ هفتمه دوسه روزه لکه بینی دارم اولش کم بود ولی از دیروز خیلی شددیدددد شده ک باید نوار بهداشتی بزاررم چکاررررکنم. تو روخدا کمک کنید ..چهارشنبه دکتر بودم بهم شیاف پروژسترون مقعدی داده .میزارم ولی هیچ تاثیری نداره تازه بدتر هم شده😭😭😭خیلی میتررسم

خدایا شکرت

واژینال بزار

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

استراحت کن

برو بیمارستان اورژانس 

امیدوارم شادی تو زندگیتون باشه همیشه،آنجا ک راه  نیست خدا برایت راه میگشاید ،ک جبران تمام سختی هایی ک کشیدی بشه،خدایا شکرت🌼میدونم همیشه پشتمی و به موقعه ب دادم میرسی
2740
گفته مقعدی میشه واژینال استفاده کنم؟

اره باز از ی دکتر دیگه بپرس نظر دکتر من این بود

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
الان میرم😭

از کی خونریزی کردی؟ 

جفتت پایین بوده نزدیکی داشتی؟

امیدوارم شادی تو زندگیتون باشه همیشه،آنجا ک راه  نیست خدا برایت راه میگشاید ،ک جبران تمام سختی هایی ک کشیدی بشه،خدایا شکرت🌼میدونم همیشه پشتمی و به موقعه ب دادم میرسی
استراحت کن،روزی چندتا شیاف میذاری،مارک شیاف هم مهمه من ی شیاف بود خیلی خوب بود،استرس نداشته باش برو ...

روزی یه دونه

شیاف پروژسترون  نمیدونم خوبه یان

خدایا شکرت
2706