2737
2734
سلام دوستان
دختر من کلاس اوله.از مدرسه اش اصلا راضی نیستم میخام اگه بشه برای سال تحصیلی بعد مدرسه اش را عوض کنم.با تحقیقاتی که کردم مدرسهء نرجس روبه روی پارک ملت ومدرسهء آتیه سازان میرداماد نظرمو جلب کرده.خواهش می کنم هر کدوم اطلاعات کاملی راجع به این دو مدرسه دارید منو راهنمایی کنید.ضمنا اگر مدرسهء دخترانه ای که از این دو بهتر باشد ودر منطقه 3 باشدمیشناسید منو حتما در جریان بگذارید.از همه تون بابت کمکی که به من خواهید کرد متشکرم
راستی دختر من 2 ساله که غیر انتفاعی شوکا فرمانیه میره.مدرسه 2 زبانه است هر چقدر که بخش زبان عالی وفعال است به همان نسبت بخش فارسی بی فایده است.بیشتر شبیه به کلاس زبان است تا مدرسه.من عملا دارم کلاس اول را خودم در منزل به بچه آموزش میدم.که با در نظر گرفتن دریافت شهریهء7800 که بابت کلاس اول از ما دریافت کردند و مسافت میرداماد تا فرمانیه دیگه خیلی بی انصافیه.خواستم این ها راهم گفته باشم که پیش زمینهء ذهنی باشه برای دوستانی که این مدرسه را برای ثبت نام مد نظر دارند.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728