2733
2734
عنوان

سلام عاشقانه برای رقص تانگو خوبه ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 155 بازدید | 24 پست
ببین 🤣🤣میگه همه رو شوهر دادم با اهنگم‌ راستم میگه این آهنگ تانگو خیلیا بود 😁

البته من باید بهش بگم من ۱۴ سال دوست بودم با همسرم دوسالم زندگی کردم بعد جشن گرفتم اقااا تو منو شوهر ندادی🤣

عکس پروفایلم خودمم😍😍😍کسی کپی نکنه😉😘😘😘با تشکر❤✋️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

البته من باید بهش بگم من ۱۴ سال دوست بودم با همسرم دوسالم زندگی کردم بعد جشن گرفتم اقااا تو منو شوهر ...

وای عزیزم ۱۴ سال 😍😍 عشقتون پایدار 

از چند سالگی باهم دوست بودید ؟ 

😂😹اره بهش بگو  کلا شخصیتش بانمکه  خواننده باحال و رکی هست 

به امید روزهای بهتر 🕊️🕊️🕊️ 
وای عزیزم ۱۴ سال 😍😍 عشقتون پایدار  از چند سالگی باهم دوست بودید ؟  😂😹اره بهش بگو &nb ...

ارره فدات شم ۱۴ سال دوست بودیم

من ۱۵ بودم همسری ۱۷😬😬 فنچی بودیم براخودمون😂

پیداش کنم میگم بهش😂

2731
ارره فدات شم ۱۴ سال دوست بودیم من ۱۵ بودم همسری ۱۷😬😬 فنچی بودیم براخودمون😂 پیداش کنم میگم بهش😂

خدانکنه ک جیگر 

وای چه باحال 😍😍😁اره خیلی فنچ بودید 

خوشبخت بشید عزیزم عشقتون پایدار 

🫢😄بگو‌

خدانکنه ک جیگر  وای چه باحال 😍😍😁اره خیلی فنچ بودید  خوشبخت بشید عزیزم عشقتون پایدار&n ...

فداتوبشم‌مرسییییی گلممم ممنونم ایشالا شمام همیشه خوش و خرم و خوشبخت باشی😍😍😍😘😘😘چشم‌میگم😂

فداتوبشم‌مرسییییی گلممم ممنونم ایشالا شمام همیشه خوش و خرم و خوشبخت باشی😍😍😍😘😘😘چشم‌میگم😂

خدانکنه 

ممنون عزیزم 🥰😍🥰😍🥰 عاشق این جور عشق و عاشقی ها هستم 🥰😁  

🫢😁

آهنگش خیلییییی خوشگله همون عاشقونه خیلی خوبه

لایک نکید لوطفا. از دلان عالم هر که را دیدم غمی دارد ای دلا دیوانه شو دیوانگی هم عالمی دارد...         زیبا امد زیبا شوی... درجام می مینا شوی... طوفان که سهله دریا شوی دیگر نمیخواهم تو را... املام بیثطه... با غرور میگم تاجی ام💙🔥