2733
2734
عنوان

بچه هاتون از کی صداتون زدن مامان؟؟

337 بازدید | 31 پست

پسرم دو سال و یک ماهشه حدود ۲۰ کلمه بلده ولی منو نامفهوم صدا میزنه و مامان نمیگه خیلی دلواپسم لطفا تجربه ای اگر دارید بگید 

خدایا شکرت 😍

بچه ها رو با هم مقایسه نکن.

دقیق یادم نیست ولی من خیلی باهاش حرف میزدم مثلن سر ناهار میگفتم بشقاب بعد تکرار کنه میگفتم لیوان .‌تو کل روزهر کاری داشتم باهاش اون کلمه رو تکرارمیکردم خیلی کلماتو خوب تلفظ میکرد

من بودم و خلوت منو... ترانه های داریوش... تا زمستون ۹۲ که یکی اومد که نفس می کشید تو هوای داریوش💕 شدیم هم قدم، هم دل و هم صدای هم تو ترانه " شام مهتاب"🍁 باتو...باتو اگه باشم وحشت از مردن ندارم.لحظه هام پر میشه از تو وقت غم خوردن ندارم💑 کنار هم آرامش امروزمونو ساختیم،  تو خوشی و ناخوشی کنار هم بودیم، حالا امروز هر دومون باور داریم که هزار برابر از روزای اول عاشق تریم... خدایا ازت ممنونم که هوای دل عاشقمونو داری🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر از ۶ ماهگی حرف زد اولین کلمه هم مامان گفت پسرم ۱۷ ماهشه حرف نمیزنه فعلا از یک سالگی فقط مامان میگه 

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
2728
بچه ها رو با هم مقایسه نکن. دقیق یادم نیست ولی من خیلی باهاش حرف میزدم مثلن سر ناهار میگفتم بشقاب ب ...

کلمات رو میگه مثلا آب میخواد ،یا چای ببینه میگه داغه یه سری کلمات رو میگه نگرانم که چرا مامان نمیگه ؟ البته یه چند روزی صدام میکرد اماما ولی دیگه نمیگه

خدایا شکرت 😍
کلمات رو میگه مثلا آب میخواد ،یا چای ببینه میگه داغه یه سری کلمات رو میگه نگرانم که چرا مامان نمیگه ...

شاید چون کسی صدات نمیزنه مامان.  براش اشنا نیست‌

بهر حال مشکل خاصی نیست یه گفتار درمانی ببر خیالت جمع شه ولی بچه زیاد دیدم ک خیلی دیر بعضی کلماتو یاد گرفتن 

من بودم و خلوت منو... ترانه های داریوش... تا زمستون ۹۲ که یکی اومد که نفس می کشید تو هوای داریوش💕 شدیم هم قدم، هم دل و هم صدای هم تو ترانه " شام مهتاب"🍁 باتو...باتو اگه باشم وحشت از مردن ندارم.لحظه هام پر میشه از تو وقت غم خوردن ندارم💑 کنار هم آرامش امروزمونو ساختیم،  تو خوشی و ناخوشی کنار هم بودیم، حالا امروز هر دومون باور داریم که هزار برابر از روزای اول عاشق تریم... خدایا ازت ممنونم که هوای دل عاشقمونو داری🙏
شاید چون کسی صدات نمیزنه مامان.  براش اشنا نیست‌ بهر حال مشکل خاصی نیست یه گفتار درمانی ببر خی ...

آره اکثرا تنهاییم و کسی دور و برمون نیست خیلی حالم بده و نگرانم 

خدایا شکرت 😍

بچه هارو نباید باهم مقایسه کرد عزیزم 

من پسرم مثلا ۲۳ ماهشه  ۴۰  .  ۵۰ تا کلمه و جمله ناقص میگه 

اولین کلمه ها هم مامان و بابا بود 

ولی الان چندین ماهه منو مامان قشنگ صدا میزنه کاری داشته باشه وسیله ای بخواد مامان میگه 

حتی تو اتاق باشه میگه ماما بیا 

ولی بچه دوستمم همسن پسرمه در حد ۱۵ تا ۲۰ تا کلمه بلده 

تمرین خیلی خوبه باید باهاش تمرین کنی عزیزم 

یه کلمه جدید باهاش تمرین کن یاد گرفت دوباره کلمه بعد 

سریع هم نتیجه میگیری بچه ها ماشالله باهوشن کاربری که الان تگش میکنم بهم خیلی کمک کرد من کلمه یادش میدادم و جمله ناقص 

گفت که فعل هم یادش بدم دارم به پسرم فعل هم کار میکنم جمله کوتاه ولی با مفهوم 

@pichak_slp   عزیزم ممنون میشم اگه راهنمایی از دستتون بر میاد به دوستمون کمک کنین 

مادره نگران بچشه 

دست و پا گر بشکند با نسخه درمان میشود/ چشم گریان هم دمی با بوسه خندان میشود/ ای خدا هرگز نبینم بشکند قلب کسی/ دل شکسته باطنش از ریشه ویران میشود....دِل مَرَنجان که زِ هَر دل بخدا راهی هست ....چه زیبا گفته مولانا : تا نباشد امر حق برگی نیفتد از درخت 
2738
بچه هارو نباید باهم مقایسه کرد عزیزم  من پسرم مثلا ۲۳ ماهشه  ۴۰  .  ۵۰ تا کلمه ...

ممنونم عزیزم کلماتی که یادش میدم میگه الان چند تا صدای حیوان و میوه.. بلده فقط مامان رو نمیدونم چجوری یاد بدم صدام کنه

خدایا شکرت 😍
آره اکثرا تنهاییم و کسی دور و برمون نیست خیلی حالم بده و نگرانم 

اصلا نگران نباش خانومی.‌چون بچه ت حرف میزنه فقط دایره لغاتش کمه. ‌خوب میشه بزرگتر ک شد ان شاا...

بچه هارو نباید باهم مقایسه کرد عزیزم  من پسرم مثلا ۲۳ ماهشه  ۴۰  .  ۵۰ تا کلمه ...

سلام 

الان تاپیکو میخونم

گفتار درمان هستم.اگه تو تاپیکی به کمکم نیازی بود تگم کنید لطفا☺️
کلمات رو میگه مثلا آب میخواد ،یا چای ببینه میگه داغه یه سری کلمات رو میگه نگرانم که چرا مامان نمیگه ...

بهم بگین دقیقا چه کلماتی رو میگه؟

ممنونم عزیزم کلماتی که یادش میدم میگه الان چند تا صدای حیوان و میوه.. بلده فقط مامان رو نمیدونم چجور ...

تو اینه باهاش کار کنین یا عکسی از خودتون جلوش بذارین.

با هیجان اشاره کنین به عکس خودتون بگین مامان.

حرکت لب هاتونم ببینه قشنگ.

م حرف اسونیه بعیده یاد نگیره

2706