2737
2739
عنوان

اونایی که تو بورس ضرر کردین بیاین

337 بازدید | 16 پست

ما ۲۵میلیون پول گذاشتیم بورس که ده تومن ضرر کرده شوهرم به سرش زده سهامشو بفروشه و عوضش طلا بگیره 

بنظرتون بمونه یا برداریم پولو 

خودم که راضی نیستم

خواهرم مثل شما ضرر کرد حدود ۴۰ تومن گذاشت

ولی میگه الان  امیدوارم چند سال دیگه ب درد بچم میخوره

خدایا من همش فکر میکنم لیاقت بنده هات خیلی زیاد و این زندگی حقشون نیست خدایا اشرف مخلوقاتت رو از نعمتهایی که خلق کردی بی نصیب نگذار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

خودشون سر بزنگاه ضرر مردم بیچاره ب از ما بهترون گفتند دیگه بردارید 

خدایا من همش فکر میکنم لیاقت بنده هات خیلی زیاد و این زندگی حقشون نیست خدایا اشرف مخلوقاتت رو از نعمتهایی که خلق کردی بی نصیب نگذار
هیشکی خیرشو ندید جز اون نفر اولی هایی که گذاشتن سود کردن ملت دهنشون آب افتاد

دوست ما به موقع کشید بیرون و یه باغچه خرید الان باعچش ۳میلیارد شده فکر کنم ۳۰یا ۴۰ گذاشته بود بورس

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   

من دارم توضررهم هست امادستش نمیزنم چون حالا۳۰یا۴۰میلیون برهم داری به هیچ کاری نمیشه زد

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

به نظرم بزار بمونه چون الان هم طلا بالاست به اضافه کارمزد و مالیات و .... خیلی برات گرون میفته بعد اگر بیاد پایین اینور هم ضرر میکنی بزار بکونه و بهش فکر نکن انشالله در اینده سود خوب میدخ بهتون

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   

چرا فکر می کنید فقط ۱۰ تومن ضرر داده به این فکر کردید اگر در بدترین حالت سرمایه گذاری یعنی (بانک ) پولتون رو دو سال نگه می داشتید الان حداقل ۸ میلیون سود داشت پس ضررتون ۱۸ بوده تا الان 

متاسفانه امکان فروش نداره چون یا خریدار نیست یا قفل هست و البته صندوقها هم که طبق قانون باید سالی یک بار سود رو به سهامدارانشون پرداخت کنند این کار رو هم نمی کنند تا بتونیم از حداقل سود بهرمند بشیم 

https://eitaa.com/banoi553   حمایت کنید لطفا 😘 دستتون رو روی لینک نگه دارید آبی که شد بازش کنید💞
2706