2737
2739

پسرم هفت ماهشه از وقتی به دنیا اومده تا الان شبا پنج شش بار تا صبح بیدار میشه گریه می‌کنه که باز بخوابونمش حالا با شیر یا بی شیر ...آخه چرا اینطوریه؟چکار کنم این عادت ترک بشه ؟؟؟هر یک ساعت آاااخرش اگر خیلی بخوابه  دو نیم ساعت یبار بیدار میشه دیگه آفتاب در میاد بدتر میشه هوا روشن شه 

..همش خوابش میاد ولی نمی‌خوابه دیگه 

وزن فعلی ۶۴___وزن هدف ۵۵___امضای قدیمی ☺️(آرزوی فعلیم دیدن بیبی چک مثبت🤰🥺مطمئنم خدا باز مثل همیشه منو به این آرزوم هم می‌رسونه😍❤️۱۴۰۰/۶/۱۳بیبی چک مثبت شد خدایا شکرت😭😭❤️❤️❤️🤲🏻🤲🏻🤲🏻)
اره پسرمنم همینجوره مااتاقمونو تاریک تاریک کردیم 

تاریکم کنم درست حسابی نمی‌خوابه باز

وزن فعلی ۶۴___وزن هدف ۵۵___امضای قدیمی ☺️(آرزوی فعلیم دیدن بیبی چک مثبت🤰🥺مطمئنم خدا باز مثل همیشه منو به این آرزوم هم می‌رسونه😍❤️۱۴۰۰/۶/۱۳بیبی چک مثبت شد خدایا شکرت😭😭❤️❤️❤️🤲🏻🤲🏻🤲🏻)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه مدت بیدار نگهش دار باهاش بازی کن خسته که شد بخوابونش...بعد هم شاید یه جاییش درد می‌کنه ،سعی کن شبها با یه روغن مثلا روغن زیتون بدنشو کلن از گردن گوش و پشت گوشهاش تا پاهاش ماساژ بده و اینکه اگه شیر خودتو میدی غذاهای نفاخ نخوری،و خودتو تقویت کن،بعد هم استرس نداشته باش که به شیرت اثر میزاره،وبه بچه معلوم میشه و....

نگاهت به آن بالا باشد تا دلت از  آدمهای این پایین نگییییییردخالق تو راشاد آفریدآزاد آزاد آفریدپرواز کن تا آرزو پرواز را باور نکن...(تویی که داری این پست رو میخونی الهی خدا جوری شادت کنه که اشکات بند نیاد از خوشییییی
2731
یه مدت بیدار نگهش دار باهاش بازی کن خسته که شد بخوابونش...بعد هم شاید یه جاییش درد می‌کنه ،سعی کن شب ...

خیلی ممنون امتحان میکنم❤️❤️❤️

سلام خانومی 

خوبی 

ببخشید من دنبال ی پزشک خوب تو کرمانشاه میگشتم ک تاپیک شمارو دیدم 

بعد دیدم ک بچه دار شدین ب سلامتی

میشه بگین که رفتین پیش می 

مننون ۷ ساله اقدامم پیش فاخری رفتم ولی جواب نگرفتم

زگیتی دو کس را سپاس یکی حق شناس یکی حد شناس👌
سلام خانومی  خوبی  ببخشید من دنبال ی پزشک خوب تو کرمانشاه میگشتم ک تاپیک شمارو دیدم  ...

سلام عزیزم ولله من تحت نظر هیچ دکتری نبودم فقط تنبلی تخمدان خفیف داشتم که خدا خواست باردار شدم و خودمم رژیم و اصلاح سبک زندگی رعایت کردم 

سلام عزیزم ولله من تحت نظر هیچ دکتری نبودم فقط تنبلی تخمدان خفیف داشتم که خدا خواست باردار شدم و خود ...

خیلیی ممنون انشالا سالم بیاد بغلتوو🥰

زگیتی دو کس را سپاس یکی حق شناس یکی حد شناس👌
2740