2733
2734
عنوان

اومدم نیم ساعت پیش یه تاپیک بزنم که...+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 567 بازدید | 51 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خدا😍😍😍😍استرس گرفتم چن وقت دیگه منم باید بچه به این کوچیکی رو بزرگ کنم🥺🥺

بعله دیگه نگران نباش من از این مدلا بودم که تا حالا نوزاد بغل نکرده بودم😅😅

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰
بدک نیست.از ۱۰ بهش ۷ میدم.

سپاس

ما افراد رو قضاوت میکنیم چون گناهانمون با گناه اونا متفاوته..                                                                        هر سوالی در حوزه زبان دارید اینجا ازم بپرسید🌱                               "En la búsqueda de la verdad"  
2728
عزیزم من دو هفته دیگه میرم برا زایمان همش میگم کاش زودتر کیسه ابم بترکه برم زایمان راحت بشم😆

نه بابا اصلا خوب نیس بذار به موقع با برنامه همه کارات پیش بره ان شاالله به سلامتی

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰
منم نی نی خوابه کارامو کردم چای و میوه خوردم الانم باید فکر شام باشم تا بیدار نشده

آخی چند وقتشه؟؟یعنی منم تا میخوابه سریییع بلند میشم کارامو میکنم

2740
 جغور بغور 

اومدم بگم ناشکری نکن بخور ولی خودمم این غذا رو دوس ندارم😑

دهنمو اینجور کردم⁦☺️⁩⁦☺️⁩حالت غنچه🤣🤣

😅😅😅😅خسته نباشی 

اجانم فداش بشم چه ناز لالا کرده دلم خواست بوش کنم

من از طرفت بوسش میکنم عزیزم😍😅

ای جووونم کی دختر من از این شیرین کاریا بکنه😍😍

انشاالله به زودی چشم بزنی بزرگ شده. من میگم خدایا این بزرگ بشه من با کی بازی کنم حرف میزنه دلمو میبره. بچهای اولم فقط میگفتم زود بزرگ بشن ولی اینو میگم زمان اروم بگزره

آخی چند وقتشه؟؟یعنی منم تا میخوابه سریییع بلند میشم کارامو میکنم

۱۷ ماهش خدا حفظش کنه ماشالله دیدمش عکسشو 

هر چی بزرگ بشن خوابشون سنگین تر میشه گویا

لیناجونی سایت هستم      میشه برای سلامتی فندقم یه صلوات بفرستین؟ ممنون
خوشمزست که. پاشو دوتا تخم مرغ بزن تابه بخور کجا میخوای بری

والا از بس تخم مرغ خوردم این هفته حالم بهم میخوره از بوش

دانش اموزای عزیز دقت کنید من انشا نویسی خیلی خوبی دارم جوریکه ۲۰ رو حتما میگیرید اگه خاستید بهم پیام بدید هزینه ام خیلی کم در حد ۴/۵هزار ❤️
2706