2703
2553

در چه حالین؟؟؟

خودمم خیلی شیک و مجلسی بگم دخملی رو خوابوندم  ظرفامو شستم سینک تمیز کردم برا خودم چای دم کردم و دارم بافتنی میکنم بعدشم باید پاشم یکم به خودم و‌خونه برسم که فردا مهمون دارم 

که خااانم خانما بیدار شدن بعد کلی غر زدن و شیر خوردن دارن چرت میزنن😶😶😶

حالا شما بگین در چه حالین چ کردین امروز!

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
چی میبافی    

یه چیز کوچولو برا برادرشوهرم

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰

منم از صبح زود قورمه سبزی بار گذاشتم برای شام همینحوری داره قل قل میزنه😋 با سبزی خوردن و ترشی بخوریم خونه رو تمیز کردم دوش گرفتم واسه خودم چای دم کردم دارم مینوشم😇

🌹لطفا عکس پروفایلم کپی نشه ممنونم🌹➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم…🍃🍃🌱 ♥️عشق♥️ یعنی دو نفر👩‍❤️‍👨 حالشون بی دلیل کنار هم خوب باشه انقد سختش نکنین🍀 همسر جونم تو مردترینی واسم👸🏻♥️🫅🏻

امروز رفتم دانشگاه 

اومدم خونه 

یه غذای مضخرف مامانم گذاشته نتونستم بخورم 

الان میخام برم بیرون یچی بخرم بخورم گشنمه 

دانش اموزای عزیز دقت کنید من انشا نویسی خیلی خوبی دارم جوریکه ۲۰ رو حتما میگیرید اگه خاستید بهم پیام بدید هزینه ام خیلی کم در حد ۴/۵هزار ❤️
2714

گویا به طلا هم‌ علاقه خاصی داره😐

صبح تا ظهر که همه کارام کردم و ظرفا شستم و تموم 

الانم چایی خوردم 

حالا زیر پتوهم یه چند دقیقه دیگه پاشم سوپ بزارم واسه امشب 

خیلی دندونم درده کمرم درده وخلاصه داغونم بارداری سخته😐

منم صبح کارامو کرده بودم بعد ناهار ظرفارو شستم یکم دراز کشیدم بلند شدم بچهام باز همجارو بهم زده بودن باز چای دم کردم همسرم خورد رفت سر کار خودمم خونرو بکم جمع جور کردم نشستم دخترمم میاد میگه به من روسری ببند بستم داره تو اینه خودشو میبینه

گویا به طلا هم‌ علاقه خاصی داره😐

اخ فداش بشم الهی🌹🌹

🌹لطفا عکس پروفایلم کپی نشه ممنونم🌹➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم…🍃🍃🌱 ♥️عشق♥️ یعنی دو نفر👩‍❤️‍👨 حالشون بی دلیل کنار هم خوب باشه انقد سختش نکنین🍀 همسر جونم تو مردترینی واسم👸🏻♥️🫅🏻
از صبح همش خواب  هفته ۳۷بارداری وسطش پاشدم یه ناهار درست کردم هنوز ظرفای ظهر رو نشستم البته ...

خوش بحالت که هفته۳۷بارداری رو تجربه کردی من که۳۴هفته زایمان کردم😅😅

2706