2733
2734
عنوان

اومدم نیم ساعت پیش یه تاپیک بزنم که...+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 567 بازدید | 51 پست
امروز یه کم زبان خوندم.(ایتالیایی) سریال ونزدی رو دیدم. و کارای دیگه.

سریال خوبیه ؟

ما افراد رو قضاوت میکنیم چون گناهانمون با گناه اونا متفاوته..                                                                        هر سوالی در حوزه زبان دارید اینجا ازم بپرسید🌱                               "En la búsqueda de la verdad"  
منم از صبح زود قورمه سبزی بار گذاشتم برای شام همینحوری داره قل قل میزنه😋 با سبزی خوردن و ترشی بخوری ...

اووووه چ فعال به خوب نکته ای اشاره کردی شام نذاشتم😑😑😑

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امروز رفتم دانشگاه  اومدم خونه  یه غذای مضخرف مامانم گذاشته نتونستم بخورم  الان می ...

چی گذاشته بود مامانت؟🥲

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰
2731
لش کردم کنار بخاری دارم چایی میخورم

خوش به سعادتت من که یه استراحت درست و حسابی به دلم مونده این روزا😅

2738
هیچی..ساعت 5و نیم پاشم لوبیا بزارم بپزه لوبیا پلو بپزم

نوش جان

من خودم رولوس کردم⁦☺️⁩ودارم تو نی نی سایت میچرخم

چ مدلی مثلا لوس کردی خودتو😅😅

صبح تا ظهر که همه کارام کردم و ظرفا شستم و تموم  الانم چایی خوردم  حالا زیر پتوهم یه چند ...

اووووو بارداری و اینهمه کار کردی باریکللااا

منم صبح کارامو کرده بودم بعد ناهار ظرفارو شستم یکم دراز کشیدم بلند شدم بچهام باز همجارو بهم زده بودن ...

ای جووونم کی دختر من از این شیرین کاریا بکنه😍😍

2706