2737
2739
عنوان

طاق باز خوابیدن باردارها

211 بازدید | 15 پست

بچه ها خانومایه باردار از چند هفتگی دیگه نمیتونن طاق باز بخوابن و فقط باید ب پهلوها بخوابن؟؟؟ 

من بارداری اولم از ۲ماهگی دیگه طاق باز نمیخوابیدم ک همه میگفتن خیلی زود بوده ولی خب من چون بارداریم سخت بود از همون اول مراعات میکردم

تعداد رای : 2
نظرسنجی
۱
0
0%
۲
2
100%
ب نام خدای رنگین کمان🌹 خدای خوبم مرسی ک همیشه حواست ب منو عزیزام بوده و هست، این روزا بیشتر نگاهم کن بیشتر بهم لبخند بزن دستتو از رو شونه هام برندار ک سختتتت محتاج بودنتم، خدایا کمکم کن،  شکرت ک هستی شکرت ک صدامو میشنوی شکر ک آرومم میکنی😊

نمیشه طاق باز خوابید؟

پس چیکار میکنین کمرتون درد میگیره که

اگه تو خواب یهو به کمر بخوابین چی میشه

این کاربری دومه..کاربری اولم برای ۳سال پیشه..هنوزم دارمش فعالم هست..ولی میخواستم ناشناس باشم   
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2738
نمیشه طاق باز خوابید؟ پس چیکار میکنین کمرتون درد میگیره که اگه تو خواب یهو به کمر بخوابین چی میشه

باید حواست باشه شکم ک سنگین میشه خوب نیست جریان خونی ک ب رحم میره کم میشه اکسیژن کم میرسه ب جنین.  نیم ساعت میگن اشکال نداره. ولی اخراش همونم نمیشه. مثل اینه ک با یه هندونه بزرگ و سنگین رو شکمت میگن بخواب. 

خدایا کمکم کن ب وزن دلخواهم برسم 
نمیشه طاق باز خوابید؟ پس چیکار میکنین کمرتون درد میگیره که اگه تو خواب یهو به کمر بخوابین چی میشه

نه گلم نمیشه

دیگه باید حواسمون جمع باشع چ تو خواب چ بیداری، 

بخاطر این سختیاس ک میگن بخشت زیر پای مادران است🙂

ب نام خدای رنگین کمان🌹 خدای خوبم مرسی ک همیشه حواست ب منو عزیزام بوده و هست، این روزا بیشتر نگاهم کن بیشتر بهم لبخند بزن دستتو از رو شونه هام برندار ک سختتتت محتاج بودنتم، خدایا کمکم کن،  شکرت ک هستی شکرت ک صدامو میشنوی شکر ک آرومم میکنی😊

بچه ها از چند هفتگی حرکاتشو حس کردین؟؟ 

متکا بزار کنارت  من دکتر با همسرم دعوا کردگفت شما باید مراقب باشید شب که تذکر بدی

میزارم ولی نمیدونم چرا انقد بد خواب شدم قبلا تا خود صبح به پهلو مبخوابیدم تکون نمیخوردم

حذف ادمای اضافی از زندگی...🖤
2706