2737
2734
عنوان

چطور سودای بدن رو درمان کنم؟ 🌈💙🌿🌼

| مشاهده متن کامل بحث + 1920 بازدید | 57 پست
منم همینطوریم پشت سرم دسته ای میرزه ولی خب بقیه قسمتاشم هس

شمام سودا دارین

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره هم سودا هم صفرا

شما درمانی رو امتحان نکردین 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
شما درمانی رو امتحان نکردین 

من یه مدت داروهای طب سنتی رو میخوردم خیلی حوصله میخواس و این که خیلی طولانی مدت جواب میده هربار میرفتم ۷۰۰_۸۰۰تومن دارو گیاهی میداد بهم بدون هیچ نتیجه ای منم قطعش کردم ولی یه دکتری بهم گفت باید سرتو حجامت کنی ولی من ترسیدم انجام بدم

[مگر چند بار در زندگی پیش میآید که آدم چیزی را  عمیقاً بخواهد؟]
2731
2740
بله تاثیر داشت اما من از حجامت پشت گوش بیشتر تاثیر دیدم وسواسمو خیلی کم کرد 

چه خوب منم باید برم خیلی وقته ولی ترسیدم چون بهم گفت موهاتو اندازه یه سکه میتراشیم

[مگر چند بار در زندگی پیش میآید که آدم چیزی را  عمیقاً بخواهد؟]