2752
2734
عنوان

دلم بدجوررررر گرفته

139 بازدید | 8 پست

واقعا این دنیا بدرد نمیخوره حالم بده از اینهمه بی عدالتی دنیا....

شوهر من یه شغل دولتی داره ک خدا میدونه همیشه خدا ۸گروهه ۹  حالا این ب کنار بخاطر اینکه کارمند دولته تا یکی مییینه مارو هزارتا تیکه بارمون میکنن ک جیزه خور دولتین و هزارتا چیز دیگه ک بخاطرش باید اذیت بشیم...

از اونور دوستم ک شوهرش تو ی شرکت سر کار و خدت میدونه چقد از اون شرکت قاپیده ک سر یسال نشده تونست یه ماشین ۲میلیاردی یه خونه ۷ میلیاردی و کلیییییی طلاهای انچنانی برا زنش بخره  قضاوت ک نمیشن هیییچ کلی هم برا بقیه قابل احترامن...حالا فک میکنید من حسودیم شده اره شایدم شده باشه شما جای من بودین از این بی عدالتی ناراحت نمیشیدین.... بخدا اینجا تا دزد نباشی مزه خوشبختی و رفاه رو نمیتونی حس کنی....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

از کجا معلوم بهش ارثی نرسیده یا یک شغل دیگه هم نداره...والا با این گرونیا میخوای خوب زندگی کنی باید دوتا ۳تا شغل داشته باشی

..و البته دزدی گرگی ک زیاد میشه اینم هس...

کاربری،سال۱۳۸۹ هستم ک رمزشو گم کرده 😒

عزیزم  دلت رو گنده کن  

حق داری   دنیا  خیلی ناعدالتی داره   و خدارو شکر کن همین حقوق  ده پونزده تومنی رو خرج دوا و درمون نمیکنی 

ب اینایی هم ک میگن  جیره خوار دولت  اصلا  کم نیار ،‌ بگو من خودم ارزو داشتم ی‌شوعری داشته باشم با کت شلوار بره سر کار ، بگو کار ازاد هم بخواد انجام بده   خودم اجازه نمیدم  ،  نذار این حرفا   دل سردت کنه 

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫
اره واقعا افرین اما ادم ناخوداگاه ب حال اینایی ک همه چیز دارن قبطه میخوره

اشتباه نکن.. این افکار مزاحم رو از خودت دور کن.. مام دقیقاعین شماییم.. منکه خواهرشوهرم نمیاد خونمون.. میگه شما نون حکومت میخورن خونه زندگیتون نحسه😂😂 بی خیال.. دل بخدا بسپر فقط از خودش برکت و سلامتی بخواه همین