2733
2734
عنوان

دیشب مچ شوهرمو گرفتم دوباره بعم خیانت میکرده و‌من خبر نداشتم😊

| مشاهده متن کامل بحث + 22193 بازدید | 362 پست
فقط موقع نصب و هرموقع بخای چک‌کنی پیام میره اگه سرکار باشه چکش کنی کد میره واسش میفهمه وقتی خونه هس ...

بعد زمانی که خونه ست مثلا تاریخ دیروز و پریروز و بزنم میتونم بغهمم؟؟

من چیزی کم نزاشتم خودشم میدونه جلو همه میگه زن من خیلی زمانه سازه خییلی با من راه میاد  شوهرم ...

عزیزم هار شده همین 

اونجایی که فروغ فرخزاد میگه « نمیدانم چرا تحمل جمعیت را ندارم» باید بگم که ، من هم همینطور فروغ جان ،من هم همینطور.                                                                برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کنید نه به نبض او !                                                             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بمن گفت دور دوستات خاله هات همه باید خط بکشی فقط بشینی تو خونه چون شوهرخالع هات بد چشمن دوران عقد هم ...

گل دختر عزیز 

تمام حرفهای که میزنم فقط از روی محبت به شماست با نظرهای مختلف کاری ندارم فقط اینو بدون یه مرد زن باز خیانتکار تا خرین لحظه مرگ تغییر نمیکنه .

خاله من سر این موضوع جدا شد.

ولی دخترعمه ام صد بار مچشو گرفته باز اشتی کرده الان دختر داره مثل خر مونده تو گل میگه سوزش ادرار دارم و...

گفتم خاک بر سرت اخرسر ایدز نگیری خوبه.

خیانت مثل یه زن فاسد میمونه که با ناخن های بلندش روحتو خش میندازه و مثل یه مرد هرزه تمام لطافت و ارامش و مهر تو دار میزنه

😡آقایون درخواست دوستی ممنوع⛔😡 گفت اندوهت را به برگ بسپارﭘﺎﯾﯿﺰ ﺍﺳﺖ …میریزندﺳﭙﺮﺩﻡ …ﺑﯿﺨﺒﺮ ﺍﺯ آﻧﮑﻪ ﺩﺭﺧﺖ ﺧﺎﻧﻪ ﺍﻡ ﮐﺎﺝ ﺑﻮﺩ.🥺 از امروز که میشه 06/20 تو رقابت لاغری شرکت کردم وزن فعلی89
من یه بار ب مادرشوهرم گفتم که فلانی خیانت میکنه گفت اره دیگه اگه خونت تمیز نباشه مرد حق داره خیانت ...

اصلا از خلقتشون تعجب کن

خدایا این مخلوقات چی ان؟؟؟ حیوان؟ یا انسان؟ 

من باید موفق شم چون سلیقه خیلی گرونی دارم💎💚♡♡♡مطمئنم خدا منو به آرزوهام میرسونه، چون اون خدای معجزه هاست:)💚💋
ای خداا چرا نمیزنی تو دهنش چرا باهاش تند برخورد نمیکنی بگو من تا یکسالم نداسته باشم باهات رابطه اینق ...

مقصر فقط خودمم چون هردفعه کوتاه اومدم اونم بخاطر حرف بقیه همش میگفتن کوتاه بیا ببخش پررو شد

میشه توضیح بدی همراه من که با شماره اون باشه چجوری رو گوشی خودم نصب کنم؟و تاریخ ها رو چ ...

رو گوشی خودت نصب کن کد میاد اونو بزن عزیزم بعد کد هارو از گوشی شوهرت پاک کن این عکس و ببین اونی که خط نارنجی کشیدم بزن تاریخ هارو انتخاب کن کد میاد رو گوشی همسرت اونو بزن همه چی میاد شماره ها