2733
2734
عنوان

دیشب مچ شوهرمو گرفتم دوباره بعم خیانت میکرده و‌من خبر نداشتم😊

| مشاهده متن کامل بحث + 22183 بازدید | 362 پست

ب خونواده خودش نمیگم اوندفعه گفتم مامانش اومد همش منو نصیحت میکرد انگار من خیانت کردم بعدم مارو برد بستنی داد گفت اشتی کنین😐😐انگار میخواد بچه گول بزنه همش پشت پسرشون بودن فقط باباش گفت بخاطر من ببخش دلم سوخت خیلی ناراحت بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
الان رفته سفر کاری به محض اینکه برگرده حتما انجام میدم به یه شماره مشکوکم میخوام ببینم به اون هرزه پ ...

فقط موقع نصب و هرموقع بخای چک‌کنی پیام میره اگه سرکار باشه چکش کنی کد میره واسش میفهمه وقتی خونه هس سریع کد بزن پاک‌کن

ب خونواده خودش نمیگم اوندفعه گفتم مامانش اومد همش منو نصیحت میکرد انگار من خیانت کردم بعدم مارو برد ...

عزیزم شما اصلا محکم برخورد نمیکنی شما باید طلبکار باشید بزنید وسیله بشکونید و حرفاشو گوش ندید ، نه اون که الان براتون شاخ شده

اونجایی که فروغ فرخزاد میگه « نمیدانم چرا تحمل جمعیت را ندارم» باید بگم که ، من هم همینطور فروغ جان ،من هم همینطور.                                                                برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کنید نه به نبض او !                                                             
ب خونواده خودش نمیگم اوندفعه گفتم مامانش اومد همش منو نصیحت میکرد انگار من خیانت کردم بعدم مارو برد ...

من یه بار ب مادرشوهرم گفتم که فلانی خیانت میکنه

گفت اره دیگه اگه خونت تمیز نباشه مرد حق داره خیانت کنه🤣 حالا من خونه م مرتب بوده ها ولی اون تمیزی نه

بعد رو کرد ب پسرش گفت من بهت حق میدم اگه رفتی خونه ت تمیز نبود خیانت کن

اونجا بود که من از کل این خانواده قطع امید کردم😂

عزیزم شما اصلا محکم برخورد نمیکنی شما باید طلبکار باشید بزنید وسیله بشکونید و حرفاشو گوش ندید ، نه ا ...

اتفاقا با این کارا اون ادم خق ب جانب میشه

باید بری تو فاز مظلوم بودن و….

ولی زیرزیزکی کارات رو بکنی

من دیگه دوس ندارم باهش زندگی کنم دیگه اعتمادی نمونده خونوادم پشتم هستن تصمیمم طلاقه ولی میترسم بعدش ...

عزیزم جدایی از مرد خیانتکار هم مگه پشیمونی داره؟ 

خودتو نجات بده فقط

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
بنظر من فعلا صبر کن کاری نکن بذار یکمی بگذره با فکر باز هر تصمیمی خواستی بگیر

اعصابم بهم میریزه شب میاد میگه گشنمه باید جلوش غذا بیارم دوس ندارم اصلا خونه باشه دوس دارم چند روز نبینمش 😪کاش هیچ وقت این حس درک نکنی

اتفاقا با این کارا اون ادم خق ب جانب میشه باید بری تو فاز مظلوم بودن و…. ولی زیرزیزکی کارات رو بکن ...

عزیزم مظلوم باشی که سوارات میشن در مرحله اول باید خشونت بکار برد بعد مظلومیت😂💔

اونجایی که فروغ فرخزاد میگه « نمیدانم چرا تحمل جمعیت را ندارم» باید بگم که ، من هم همینطور فروغ جان ،من هم همینطور.                                                                برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کنید نه به نبض او !                                                             
عزیزم شما اصلا محکم برخورد نمیکنی شما باید طلبکار باشید بزنید وسیله بشکونید و حرفاشو گوش ندید ، نه ا ...

😪😪خاک‌تو سرم اصلا عرضه اینکارا ندارم نمیتونم اصلا قفل میشم فقط بغض میکنم دوس دارم گریه کنم دیشب تا صبح نخوابیدم همش حرص میخوردم ولی دریغ از یکم جیغ داد یا وسیله شکستن 

ب خانومه هم پیام دادم گفت شوهرت منو ول نمیکنه همش زنگ‌زنگ پیام ک بیا ببینمت 🥲🥲🥲🥲 بچه ها این دفعه ...

جسارتا   مغز خر خورده  که ادم نمیشه 

گلممم پرده حیا از فرد که از بین بره همبن طور میشه