2737
2739
عنوان

دیشب مچ شوهرمو گرفتم دوباره بعم خیانت میکرده و‌من خبر نداشتم😊

| مشاهده متن کامل بحث + 21941 بازدید | 362 پست
من چنبار طی ۵سال ازش دیدم. ولی آخرین بار تیرماه امسال بود. تا صبح دلشوره داشتم . ساعت ۶ صبح حمام بود ...

من هک کرده بودم پیامارو ریخت رو من ک تو هک کردی خودت داری پیام میدی 

منم فقط شروع کردم ب خرید کردن اما حالم بده حالم خیلی بده بهو یاد پیاماش میفتم ب این فک میکنم بااونا کجاهارفته چیکارا کرده چ حرفایی زده روانی میشم بخدا

دوست داشت با کل شهر بخوابه.....                            منم دیگه بیدارش نکردم!        (من وانمود کردم دردم نیومد، اما درد پیرم کرد)    :(               زمان شما محدوده ، بنابراین زندگی خودتونو برای زندگی دیگران از دست ندید!           ❤️اونجا که شادمهر میگه،بهم قول داد ولی هربار    خلافش اتفاق افتاد    ،    اونم دوست داشت منو اما     نه اونقدر که نشون میداد
ولی اص بهم بی توجی نمیکرد از اول هم میدونم خیلی دوسم داره کم نمیذاشت از هیچی برام دیه الانم هم دیه ح ...

همشو خوندم عزیزم واقعا خیلی ناراحت شدم برات، نمیدونم چرا مردها این دوره زمونه انقد نامرد شدن.. 

فقط از ته دل دعا میکنم حال دلت همیشه خوب باشه

انشاالله که دیگه خطا نکنه و زندگیت روز به روز بهتر از قبل بشه🤲آمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چنبار طی ۵سال ازش دیدم. ولی آخرین بار تیرماه امسال بود. تا صبح دلشوره داشتم . ساعت ۶ صبح حمام بود ...

خوشبحالت شوهرت التماس میکرده شوهرمن خیلی پرروعه اصلا قبول نداره از بس مغروره حتی نمیگه ببخشید ک دلم گرم باشه

2728
بله با کمک روانشناس جلو رفتم بهش گفتم انکار کرد مدرک هایی که ازش داشتم رو پرت کردم تو صورتش و گف ...

خب لازمه ببینید هر دوتون در مورد خیانت چه نظری دارین. یکی خیانت رو تایپی نمیدونه و جن.سی میدونه. باید در اینمورد به توافق برسین.

پله ی بعدی اینه ببینی بعد از خیانت رفتارش چطور هست، پشیمونه؟؟  این پشیمونی باید در همه ی ابعاد زندگیش نشون داده بشه. 

ممکنه روانشناس بشما گفته باشه ریشه های این خیانت چی بوده، باید در موردش با همسرت صحبت کنی و ریشه ها رو شناسایی و حذف کنی و بجاش در اون حوزه ها بهتر عمل کنی. 

•🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿دختر خانم دهه شصتی🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿 
خیلی نامردن.  نمیدونم چرا زن میگیرن دختر مردم بدبخت میکنن

واقعا نامردن

من عشق بچگیشم ک باهم ازدواج کردیم نامردیه واقعا از ۱۴ سالگیم باهاش دوس بودم همه جوره پشتش بودم درکش کردم نامردی کرد بهم خیلی.الان من نابود شدم شکستم 

دوست داشت با کل شهر بخوابه.....                            منم دیگه بیدارش نکردم!        (من وانمود کردم دردم نیومد، اما درد پیرم کرد)    :(               زمان شما محدوده ، بنابراین زندگی خودتونو برای زندگی دیگران از دست ندید!           ❤️اونجا که شادمهر میگه،بهم قول داد ولی هربار    خلافش اتفاق افتاد    ،    اونم دوست داشت منو اما     نه اونقدر که نشون میداد
عه واقعا عزیزم تو هم مثل من بودی😔ن من دوسال هس عروسی کردم بچه ندارم ولی دیه تصمیم گرفتیم ی نی نی بی ...

دقیقا آره. خدا کمکت کنه عزیزم

یه چیزی میگم شاید توام تجربه کرده باشی ؛ یه وقتا دلت میخواد که دور از سرصدا شی؛ دوس داری خون ماه و تو تاریکی شب بپاشی؛ دوس داری لهشون کنی آدما رو زیر چرخ ماشین...
من بهش گفتم اگه نمیخواسی چ‌دلیلی داشت ساعت ده شب ب شوهرمن بگی کجایی؟ گفت نه بخدا رابطه ما اونجور نیس ...

ببخشید خدا اشتباه نوشتم منظورم از شما 

یعنی میگفت شوهرت از شما خیلی حرف میزده درددل میکرده

2738
بعضیا مثل من میخوان تمام تلاششونو برا درست کردن کنن ن اینکه بشینم و ان.ار ن انگار درمیارم تلاشمو بر ...

خوبه ، یه بخشیش تلاشه. ولی اگر مککرا انسان آسیب ببینه باید تصمیم بهتری بگیره. متاسفانه آسیب های روانی معمولا درمان پذیر نیستن. 

•🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿دختر خانم دهه شصتی🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿 
خوشبحالت شوهرت التماس میکرده شوهرمن خیلی پرروعه اصلا قبول نداره از بس مغروره حتی نمیگه ببخشید ک دلم ...

برا من اگه گردن میگرفت دیگه نمیتونستم بمونم همین ک حاشا کرد زد زیرش دعوا راه انداخت ینی میدونه اشتباهه ک گردن نمیگیره میدونه میدونم‌دیگه بهش اعتماد ندارم ولی نمیتونم قبول کنه و کنارش لمونم

چرا انقد براشون مزه داره این کار؟ کلا مغزشون یه جاش مشکل داره نمیدونم چرا انقد هولن.

چون هرزه هستن خوششون میاد باهرزه ها باشن اگه اون محبت رو که به هرزه ها میدن رو به زن خودشون میدادن الان مثل پروانه دورشون میگشتیم

خوب با این شرایط چرا سه تا بچه اوردید؟

هیچی، خریت، انقد قرص ال دی خوردم دیگه اذیت بودم. پول دستگاه هم نمیداد.میگفتم کاندوم، درست استفاده نمیکرد، به یه بار نکشید. بچه دوم و سومم اینجور شد. بعد سومی ولی اون خودکشی که کردم باعث شد میل جنسیم تا هشتاد درصد رفت و عین خودش سرد شدم چند ماه یه بار می یاد سمتم اونم دیگه با پیشگیری.. کاش از یکی قرض میکردم سقط میکردم. قزص سقط هم پستی می اوردن میترسیدم شوهرم ببینه شر کنه.. انقد منو زده از همه چی میترسم

واییییی بخدا عین منی شوهرم مثل شوهر شماست من همه چیز فقط میخرم قبلا خیلی بهم گیر میداد ولی دیه ازادم دیروز رفتم گرون ترین رژ رو‌خریدم۳۰۰ دو دل موندم کدومشو بخرم دوتاش هم رنگش خوشگل بود گفتم کدومش گفت مشکلی دوتاشو هم بردار گفتم اخه گرونه ۳۰۰تومان هس گفت بیخی بردار ولی بازم دلم براش میسوزه زیادی خرجش کنم الان تو این ماه۳تا پالتو گرفتم مادرشوهرم اینا هم میسوزه میگه چخبره هر روژ ی پالتو ی کفش میپوشی میگم اقا پسرتون خریده الان دو روز پیش واسم پالتو خریده خودمم نمیدوستم از از اون تدی ها🤣

واقعا نامردن من عشق بچگیشم ک باهم ازدواج کردیم نامردیه واقعا از ۱۴ سالگیم باهاش دوس بودم همه جوره پ ...

فکر میکردم فقط منم که از غصه دارم دق میکنم . نگو هممون مثل همیم فقط بروز نمی‌کنیم 

منم باعشق زنش شدم الان دوساله به حدی عوض شده اصلا نمیشناسمش 

نمیدونم آخرمون چی میخواد بشه

اون موهایی که با رفتنت سفید شدو   رنگ کردم ، دیگه نیا : )
من هک کرده بودم پیامارو ریخت رو من ک تو هک کردی خودت داری پیام میدی  منم فقط شروع کردم ب خرید ...

من روانی شدم بخدا ینی انقد پرخاشگر و عصبی شدم بیچاره بچم... مدام فک میکنم در حال خیانته. خدا بهمون آرامش بده خستم😔

یه چیزی میگم شاید توام تجربه کرده باشی ؛ یه وقتا دلت میخواد که دور از سرصدا شی؛ دوس داری خون ماه و تو تاریکی شب بپاشی؛ دوس داری لهشون کنی آدما رو زیر چرخ ماشین...
2706