2737
2739

این چه اخلاقیه بعضی نینی سایتی ها دارن

مثلا یه مساله و مشکل شخصی که دلم نمیخواد تاپیک بزنم براش یا یه موضوعی که دلم نمیخواد جار بزنم برای یکی پیش اومده من توی تاپیک ش حرف زدم .... خاک بر دهانم که اصلا حرفی بزنم دیگه ‌‌‌‌‌...

بعدا میریزن میان توی تاپیک های شخصی م با موضوعات دیگه اون مساله مو پیگیری میکنن ‌....

خب من تاپیک هامو برای اون سوال خاصم و جوابای خوبش دلم میخواد حفظ کنم این شکلی میان گند میزنن توش ...‌

خیلییییییییبییی زشته اینکار یه کم فرهنگ خواهشا

مادرِ من زمین؛ معلم ِ من طبیعت و راهنمای من شهودم است 🌱❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من یه بار توی یه موضوعی نظر داده بودم توی تاپیک دیگران

به استارترش گفته بودم که آره من مشکل شما رو داشتم دلم میخواست اونجا همدلی کنم ...

بعدا ریختن تو تاپیکم جلو دوستام و کسایی که منو میشناسن نوشتن اون مشکل ت چی شد راستی 

......

لعنت به بی فرهنگی لعنت

2738

به اونا باید مدال پیگیری و حافظه داد 

چه حافظه ای دارن کی چی نوشته که بیان بپرسن 

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
قفل کن تاپیکاتو نتونن بیان نظر بدن

خب بعضی تاپیکام هنوز فعالن هنوز منتظر جوابم ...

خیلی خیلی خیلی کارشون زشته

کاشکی اینو توی امضاهامون فرهنگ سازی کنیم

حیلی تاپیکای با ارزشمو به این دلیل ترکوندم

این که خوبه

اون به تو چه به من چه گویان رومخ تر هستن

آقا من وقتی تاپیک میزنم خب لابد به من مربوطه که میگم دیگه اگه دلتون نمیخواد و کمکی نمیتونید بکنید نیایید تو تاپیک

صبح تاپیک زدم یه خانوم تو اقوام وقتی به شوهرش سلام میدم حمله میکنه با قیافه گرفتنش انگار میخوام بخورم شوهرشو

یه نفر اومده میگه اخلاق اون به تو چه ربطی داره 😐

بخدا کاربری دست دو نفره کد تأیید برامون ارسال نمیشه 😑
2706