2733
2734
عنوان

از دست بعضی از شما نینی سایتی ها آدم جرات نداره حرف بزنه اه

| مشاهده متن کامل بحث + 1067 بازدید | 130 پست
اره خیلی کارشون اشتباهه  یکی نیست ببره بده همیشه دربیارن بارونه کارگاه نشه صلوات بدن ک 😑 @د ...

خیلی کار زشتی میکنن رفتن تالار بچرو کشتن اوردن اینجا تازه پرو ام هستن جات خالی داریم بزن برقص میکنیم 

بحث نکن .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این که خوبه اون به تو چه به من چه گویان رومخ تر هستن آقا من وقتی تاپیک میزنم خب لابد به من مربوطه ...

واقعا اخلاق گند یه نفر به ما ربط نداره،،،،،؟؟؟؟؟؟ اخه این چه حرف چرتیه😂😂😂😂😂😂

مادرِ من زمین؛ معلم ِ من طبیعت و راهنمای من شهودم است 🌱❤
2731
خیلی کار زشتی میکنن رفتن تالار بچرو کشتن اوردن اینجا تازه پرو ام هستن جات خالی داریم بزن برقص میکنیم ...

اخ همینو بگو یه عده از خدا بیخبرم منتظرن چایی بیارن گریه کنن سرش

اصلا مطلبو هم که نمیدونن

اخ همینو بگو یه عده از خدا بیخبرم منتظرن چایی بیارن گریه کنن سرش اصلا مطلبو هم که نمیدونن

اره به خدا چقدر پست و وقیحن یه سری ادما فقط منتظرن چاییو بکنن تو چش و چال ادم به خدا نخاستیم ما شیرینی میخاییم

بحث نکن .
اسم بچه هاتو دوس دارم .یه جوری به هم میان

اسم هنری شونه 😂😂😍😍😍😍😉😉😉😉

ولی اسم واقعی شونم شبیه این دوتاس یه جورایی

2738
@دیرین_diiiriin98     قبول داری کارشون خیلی زشته وای بچم و بردن اونجا دارن بهش ماست میدن

اره خداخیرش بده 

ماستو با نوشابه خورده بود ی قورت ابم روش 

بهش گفتم این کارو نکن میگه هیچی نگو الان سیل میاد

ﻣﻦ ﺷﺎﯾﺴﺘﮕﯽ ﻟﺬﺕ ﺑﺮﺩﻥ ﺍﺯ ﺯﻧﺪﮔﯽ و طبیعت ﺭا دارم💚ﻫﺮﭼﻪ میخواهم میﻃﻠﺒﻢ ﻭ ﺑﺎ ﺷﺎﺩﯼ آن را ﻣﯽﭘﺬﯾﺮﻡ🧚🏻‍♀️
به اونا باید مدال پیگیری و حافظه داد  چه حافظه ای دارن کی چی نوشته که بیان بپرسن

دقیییییییییییقا ....حالا من کاربری سابقم مادرهود بود وقتی با این کاربری اومدم یکی راجع به تاپیک های مادرهود ازم سوال پرسید حس کردم تحت تعقیبم اصن😂😂😂😂😂😂

اره خداخیرش بده  ماستو با نوشابه خورده بود ی قورت ابم روش  بهش گفتم این کارو نکن میگه هی ...

وای وای خاک به سرم کنن سیل اومد ولی به خدا اینجا هممون از گرما مردیم بی آبی بیداد میکنه به حضرت عباس

بحث نکن .
اره به خدا چقدر پست و وقیحن یه سری ادما فقط منتظرن چاییو بکنن تو چش و چال ادم به خدا نخاستیم ما شیری ...

دقیقاااااااااااا کاش فقط چای و تمام. کی جلوی موششون بگیره؟

تاپیکا که تعطیل میشن بخاطر همین افراده؟ یبار یه تاپیک زده بودم درمورد جو دانشگاه بود تعطیل شد😐

نه ...گاهی توی تاپیک دعوا میشه گزارش میزنن یا موضوعات ممنوعه مطرح میشه گزارش میزنن