2737
2734
عنوان

مادرشوهرم اومده خونمون

| مشاهده متن کامل بحث + 5008 بازدید | 171 پست
نمیشه که زوری .طرف امادگیشو به هر دلیلی نداره . الان بالای ۲۰ نفر برای مامانم لباس و روسری رنگی اورد ...

آخی عزیزم .طفلک بچه😞. نمی دونم والا ما رسممون اینطوریه همونجا لباس سیاه طرفو درمیاریم شده دستاشو بگیریم میگیم باید دربیاری چون میگیم سیاه زیاد بمونه روش ی سیاه دیگه میاد

پنجاه تا صلوات نذر کردم برای امام زمان و همون روز حاجت گرفتم الهی شکر . زدم امضا که یادم بمونه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

علت  شوهرش تا زمانی که بود مانع کارهاش می شد  سگ بازی ،مشروب و سیگار  ممنوع بود&nbs ...

قضاوت ممنوع⛔️

هرکسی مسئول رفتار و اعمال خودشه

سگ داشتن ؛ سیگار کشیدن و مشروب خوردن هیشکی بما ارتباطی نداره

هرکسی یجوری با غم یا شادی کنار می یاد

چه ربطی داره مگه از فرداش خبر داشت که میخاد بمیره. مگه خودتون با همسرتون دعواتون نمیشه؟؟؟ 

ببین الان همه به من میپرن ولی پس فردا که معلوم شد دروغ گفته همه تاپیک میزنن ا گول خوردیم

بیکاز حق با شماست
2728
هه تو همون کاربری که تاپیک دروغ و عکس نتی گذاشتی !!!!!  خجالت بکش عقده ای دروغگو  https ...

کلا تاپیکش دروغ هست هیچ عقل سلیمی نمیتونه باور کنه مادرشوهروبرادر شوهروبستگان از عزا درمیارن بعد دوهفته نشده اومدن اینو از عزا دربیارن زن ۲۳ ساله شوهرش فوت شده اجازه میدن تنها بمونه 

ای دریغ از عمر رفته سوز و سودای گذشته
2738
لرای خرم ابادتاسالها سیاه درنمیارن علت چیه اینقد زود از شما خواستن  دربیاری بچه دارید؟

منم خودم لرم ولی تابحال سالها ندیدم سیاه تن کسی باشه ....خیلی خیلی قدیم زمانی که هنوز حرمت ها ریخته نشده بود و احترام ها سرجاش بود اگه بزرگی از فامیل فوت میشد نهایت ۱ سال بود که تو اون یک سال هیچ عروسی ؛ جشنی هم برپا نمیشد

هشت روز؟

همسرت؟؟؟

توروخدا حرمت نگ دارید 

من اگ بمیرم سر هشت روز سیاه دربیارن ک یکبار دیگ هم تو قبر سکته میزنم 

این بهونه هاچیه سیاه مال امام حسینه😐 لابد فردا هم میان میگن اطرافیان شوهرکن

توروخدا خودت دراین موارد تصمیم بگیر

Empty sky
2706