2737
2734
عنوان

مادرشوهرم اومده خونمون

| مشاهده متن کامل بحث + 5008 بازدید | 171 پست
بخداااااا دروغ نمیگم چرا باور نمیکنی😭چرا باید سر همچین موضوعی دروغ بگم  بخدا زشته این حرفا م ...

سلام عزیزم اول از همه تسلیت میگم

دوم ذکر انالله و انا الیه راجعون بخونید برای صبر وآرامشتون عالیه 

سوم سیاه پوشیدن گناهه و بدعته 

ماشالله به صبوری مادرشوهرتون

این تو سرنوشتت بوده 

این دنیا فریب بزرگیه ناشکری نکنی 

اینا امتحان الهی 

این دنیا زندان مومن و بهشت کافره

وای که چقدر بعضیا خودخواه و کج فهمن.خانواده همسرش اومدن میگن سیاهتو در بیار میگن چرا اینو گفتن.نگن در بیار میگن چرا نگفتن.تموم کنید این دشمنی بی دلیلتون رو.

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آدم وقتی از جهان می‌ترسد به دیوار تکیه می دهد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توی تاپیکی که برج 8 زدی نوشتی شوهرم 25 سالشه. چه زود رشد کرد شد 27؟

😄😄

عزیزان یه صلوات بفرستیدیه خونه بهتر بخریم انشاالله.لایک کنید منم بفرستم براتون انشالله حاجت روا شید.الهم صلی علی محمد وال محمد🥰🥰
خدا رحمتش کنه.. یعنی هیشکی نبود بره خاهراشو از مشکی دربیاره؟ ما بزورم که شده مشکی طرفو درمیاریم بزور ...

نمیشه که زوری .طرف امادگیشو به هر دلیلی نداره . الان بالای ۲۰ نفر برای مامانم لباس و روسری رنگی اوردن . ما دائم بهش میگیم داری مارو میکشی در بیار مشکیتو. من میبینمش قشنگ حالم بد میشه چون حملات پنیک دارم . دختر سه ساله م دائم میگه مامانی لباس خوشرنگ بپوش . میگه نمیتونم . امادگی ندارم . هر وقت داشتم خودم در میارم . راضی نمیشه اصلا

2728
چقدر کم ما تا ۱سال صبر میکنیم برای افراد نزدیکمون مگه مرغ دفن کردن که سره۱هفته از عزا در بیاین

یکی از اقوام بسیاررررر تزدیک همسرم شوهرش فوت کرد .

همین که فوت کرد خانم بهترینولباسها رو می پوشه ،ژل به لباش زده،بوتاکس،ابروهاشو فیبروز کرده،ماشین خریده،🙃 مهمونی و.. 

اصلا میبینم حالم بد میشه چون یکی دوماه بیشتر از فوت شوهرش جوووووون نمی گزره  خخیلی جون بود . ۳۰ ساله بود فوت کرد. خیلی هم ادعای عاشقی داشتن.

میگع شوهرم امده به خوابم گفته به خودت برس 🙂🙂🙂🙂

والا ما موندبم چی بگیم ..  

خیلی عجیبه کدوم مادری جوون ۲۷ سالش زیر خاک میکنه وسر ۸ روز مشکی در میاره اصلا چ جوری خیلی عجیبه نمیخ ...

اول تاپیک گفتم قضاوت نکنید ولی این کاربری برا ی ادمه دروغگویه...از سوتی سن شوهرش معلومه

2740
خدابیامرزه پدرتو عزیزم امیدوارم هیچکس غم ازدست دادن عزیز مخصوصا جوون نبینه فوبیای بزرگ زندگیمه.خدا ...

خیلی خیلی خیلی سخته .تک تک سلولهای ادم درد میکشه . خدا همتونو برای هم نگه داره نازنین . به چیزهای بد فکر نکن و از لحظه لحظه حضورشون لذت ببر. من و داداشم عاشق بابامیم . الانم عاشقشیم از دور ...باور کن تنها چیزی که مارو سرپا نگه داشت این بود که کوتاهی نکردیم . همه کاری براش کردیم . خسته شده بود از رسیدگیه ما . بمیرم به برادرم میگفت انقدر ماساژم نده تمام تنم درد میکنه از دستت . به من میگفت جمع کن ۲۰ تا لیوان ابمیوه نچین جلوم عصبی میشم .‌‌جون و عمرم بود ‌.همه چیز من رفت ...ببخشید ناراحتت کردم . متنفرم کسی اذیت بشه به خاطر من . شاید انقدر ریختم تو خودم شد پنیک و قرص اعصاب ...مواظب خودت باش نازنین و مواظب تمام عزیزانت .

چقدر سپ

علت 

شوهرش تا زمانی که بود مانع کارهاش می شد 

سگ بازی ،مشروب و سیگار  ممنوع بود 

دقیقا یک هفته بعد از فوت هنسرش،شروع کرد.  همه هم می دونیم می خوره و می کشه می گه اینوجوری حالم خوبه 🙂

توی تاپیکی که برج 8 زدی نوشتی شوهرم 25 سالشه. چه زود رشد کرد شد 27؟

یازدهم تاپیک زده باردارم شوهرم میگه سقط کن سیزدهم سقط کرده 

کلا زندگیشون مثل برق و باد میگذره 🤐🤣 

صددر صد دروغه 

مگر اینکه مدرکی برای اثبات بذاره

نظره شما اینه من محالفم

نظر نیست البته .تجربه ی شخصیمه . من خوشحالم احترامم به پدرم زمانی بود که کنارمون بود نه بعد رفتنش مشکی پوشیدن نشونه ی احترام یا عدم احترام باشه ...من اگه مشکی هم‌نپوشیدم از عشق بود و غم و بس....

خدا عزیزانتونو نگه داره .

نظر نیست البته .تجربه ی شخصیمه . من خوشحالم احترامم به پدرم زمانی بود که کنارمون بود نه بعد رفتنش مش ...

متشکر از دعای خیرتون

انشالله عزیزان یاقی عمر طولانی داشته باشن

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی
2706