2737
2734

تو رو خدا بیاین بگین حالا چکار کنم؟ 

چون تنبلی تخمدان داشتم و پریودیم خیلی نامنظم شده بود و بهم ریخته بود و چند باری ک زیاد عقب انداخته بودم و فک میکردم حامله ام رفته بودم آزمایش و جواب منفی بود دیگه فک نمیکردم به این زودی حامله بشم و تاریخ پریودی رو فراموش کرده بودم

ولی ایندفعه خیلی زیاد گذشت و پریود نشدم، بی بی چک گذاشتم دو تا خط شد برا اولین بار ولی یکیش کمرنگ تر رفتم آزمایش خون بتا 100 بود بعد رفتم دکتر سونو نوشت رفتم گفت هفته 13 هستی

واقعا موندم چه جوری این همه گذشته

دارم میمیرم از استرس

چرا اینقد عدد بتام کم بود

بعد من امروز سونو بودم اگه فردا برم غربالگری ضرر نداره؟ 

فرقی میان طعنه و تعریف خلق نیست       چون رود بگذر از همه ی سنگ ریزه ها                                                                                                                  یه صلوات هم لطفا برای حاجت روایی من بفرستین  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فقط حس اون موقع ت ک مثبت بوده بیبی🙃💚

l Miss me 🙂🖤            به الاغ الماسم بدی،باز یونجه میخواد.بحثِ لیاقتِ🙂🖤    از چیزی ک میخای دست نکش🫀❤️‍🩹  💉 فکت : غر غر کردن دخترا رابطه مستقیمی به میزان علاقه اونها نسبت به اون شخص داره🙃🫂   چرا همیشه اونایی ک خیلیییی دوسشون داری ناراحتت میکنن؟!    انقد حوصله ندارم ک‌ همه رفتاراتون به درک:)       ولی معرفت فقط این ک میگف هیج کس جاتو نمیگیره با اکانت فیک مخشو زدم😔🤣🖐🏻  اگه دیدی یکی سر یه حرف کوچیک ازت ناراحت شد ،بدون خیلی دوست داره؛) همتون #فیکین یکی از دلایل آرامش من اینه ک مهم نیس دیگران چه فکری راجبم میکن اونا اگه بلد بودن یه فکری راجب زندگی خودشون میکردن . . . ! هم بد اخلاقم ،هم بی حوصله هم عکسام افکته به کسی ک بتونه تحملم کنه باید مدال داد😐🖐🏻#💚🌱
2738
2706