2737
2739
عنوان

پول برا سرمایه گذاری

104 بازدید | 13 پست

بنظرتون با این کشور و موقعیت و تحریمی که هستیم اگه برا سرمایه ۱۰۰ملیون پول و بخاییم عوض کنیم سکه بگیریم بهتره یا زمین یا اینکه چ پیشنهادی دارید شما ممنون❣🥰

مامان آقا دانیال پسر بامزه و شیرین ام خدا به هر کی نداره بهترینشو بده اونایی که دارن هم سلامت نگه داره آمین❣❣💙💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=262375787]با ١٠٠ ميليون كجا زمين ميخواي بخري؟ من خودم طلا بدون اجرت ماه قبل خريدم[/QUO

اره زمبن نمیدن ولی طلا هم معلوم نیس قیمتش بیاد پایین یا ن فک کنم همون سکه بهترین گزینس

مامان آقا دانیال پسر بامزه و شیرین ام خدا به هر کی نداره بهترینشو بده اونایی که دارن هم سلامت نگه داره آمین❣❣💙💙
2728
من باشم اول زمین بعدش سکه خوب و در اخر طلا

ب قول دوستمون با۱۰۰تومن جایی زمین پیدا میشه اخه

[QUOTE=262375787]با ١٠٠ ميليون كجا زمين ميخواي بخري؟ من خودم طلا بدون اجرت ماه قبل خريدم[/QUO اره ز ...

من خودم تحليلم پيش خودم اينه كه سكه اگه جنگ بشه برابر با قيمتش طلا نداره و خيلي نزول ميكنه، اينا الكي بردنش بالا، سكه امامي و سكه غير امامي و ،،،، گرم طلا ميخرم خيالم راحتتره

بدون اجرت بخر استفاده هم ميتوني بكني تازه سكه يكم گير كنيد دستتون ميره به فروختن ولي طلارو بخري شوه ...

اخه میخاییم بفروشیم خونه بگیریم برا همون گفتم ارزش پول پایین نیاد سکه باز بهتره طلاهه حالا خودمم نمیدونم

2740
ب قول دوستمون با۱۰۰تومن جایی زمین پیدا میشه اخه

اره اگه تهرانی برو پایین پرند بخر شده 10 متر بخری پولت رو کنار نزار اگه ماشین دارید بفروش بزار روش اگه برات جور نشد برو سکه بخر بهترین گزینه است تو 10 روز خیلی بالا رفته

اره اگه تهرانی برو پایین پرند بخر شده 10 متر بخری پولت رو کنار نزار اگه ماشین دارید بفروش بزار روش ا ...

کرج هسیم میخاییم سال بعد خونه بگیریم گفتم ارزش پولم پایین نیاد ی کاری باهاش بکنم با این گرونی مملکت

نه زمین و نه طلا بهترین کار سرمایه گذاری در ارز دیجیتال خودم مثل خودت بودم با 100 میلیون شروع کردم الان خونه ماشین لوکس خدارو شکر خوشحال میشم هم وطن های عزیزم رو کمک کنم هرکسی مشاوره رایگان خواست روب.یکا بیاد bitconi

نمیدونم چرامیگن وقت فروش سکه ضررنمیکنی کسیومیشناسم چندروزقبل براخریدماشین سکه روکه ۱۵خورده ای بودتوبازارازش ۱۴خریدن ده تاطلافروشیم رفت ازهیچ جابه قیمت روزنخریدن

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید