2733
2739
عنوان

آموزش خواب کودک

555 بازدید | 14 پست

مامانا کسی تا الان از روش آموزش خواب برای کودک استفاده کرده؟ روش اسلیپ ترینینگ بهش میگن به روش فربر معروفه یا حالا هر روش خواب دیگه ای که آموزش بدین بچه ها خودشون بتونن بدون حضور والدینشون بخوابن؟

من میخوام شروع کنم یه پیج هم هست تو اینستاگرام اسمش مدرسه خواب هستش شاید اونم ثبت نام کنم

گفتم بپرسم کسی از این روش استفاده کرده نتیجه داشته باشه؟

لطفا اگر دبدید انجام دا دیدفایده داشت منم لابک کنید

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.

من نشنیدم ولی. پسرم از اول میذاشتم زمین و خوابش میکردم رو پا و تو بغل عادت نکرد  دیگه شبا ممکن بود دیر بخوابه ولی کنارش میموندم و اوایل خوابش می‌برد میومدم کنار بعداً کم کم ازش فاصله می‌گرفتم همین 

از اول  جدا از خودم میذاشتم بعداً با فاصله بیشتر و از ۳ سالگی خودش رفت تو اتاقش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

واینکه هرگزمجبورشون نکردم برن تواتتق جدابخوابم ب جاش اتاقشونوحسابی رنگارنگ کردم وتزیین کردم جوری که خیلی براشون جذابه وهرچیزی که حتی یذره ب نظرشون ترسناکه حتی اگه یکی ازاسباب بازیهاشون باشه برداشتم ازاتاقشون خودشون ازاتاقشون وتختشون خوششون اومدواختیاری رفتن تواتاقشون خابیدن

واینکه هرگزمجبورشون نکردم برن تواتتق جدابخوابم ب جاش اتاقشونوحسابی رنگارنگ کردم وتزیین کردم جوری که ...

ممنون از راهنماییت عزیزم نه من مشکل اینو دارم دخترم عادت کرده فقط رو پا میخوابه واسه همین نیمه شبا مدام از خواب بیدار میشه و بهونه میگیره شیر شب هم نمیخوره تو اتاق خودشم مستقل میخوابه ولی دکترش گفت چون آموزش ندیده خودش بخوابه و به شما تو خوابیدن وابسته هست شبا هم که بیدار میشه بلد نیست خودشو بخوابونه و گریه میکنه که شما بری بالا سرش پستونک بزاری دهنش تا بخوابه واسه همین باید آموزش بدی بهش چه جوری خودش بخوابه

سلام کاری که میکنم اینه که بچه هاصبح هرساعتی بیداربشن ظهرنمیخابن وحسابی بازی میکنن وخسته نیشن دیگه س ...

خب شما ماشالا بچه هاتون بزرگن من دخترم ۷ ماهشه و خیلی کوچیکه تو طول روز نیاز به ۱۴،۱۵ ساعت خواب داره

از الان که سنش کمه باید بهش یاد بدم که بتونه خودش بخوابه و به من وابسته نباشه

لطفا اگر دبدید انجام دا دیدفایده داشت منم لابک کنید

فایده که قطعا داره عزیزم فقط نیاز به صبوری و استمرار داره نباید وسطش کم بیاری یا خسته بشی

من فقط خواستم نظر مامانای دیگه رو بپرسم ببینم چند نفر بچه هاشون بلدن بدون حضور خودشون بخوابن 

2740
من نشنیدم ولی. پسرم از اول میذاشتم زمین و خوابش میکردم رو پا و تو بغل عادت نکرد  دیگه شبا ممکن ...

بله دختر منم رو پا میخوابه تو بغل اصلا عادت نداره من میخوام همون از رو پا خوابوندن و از سرش بندازم یاد بگیره سر جاش که میزارم خودش بتونه بخوابه 

بله دختر منم رو پا میخوابه تو بغل اصلا عادت نداره من میخوام همون از رو پا خوابوندن و از سرش بندازم ی ...

مشکل منم همینه و رو پا میخابه فقط وقتی خیلی خستست و ظهرنخابیده ومن درحال انجام کار خودش خوابش میبره رو زمین 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.
خب شما ماشالا بچه هاتون بزرگن من دخترم ۷ ماهشه و خیلی کوچیکه تو طول روز نیاز به ۱۴،۱۵ ساعت خواب داره ...

اکر هفت ماهشه از الان سعی کن عادتش بدی شاید یه چند روزی اذیت بشی بعد عادت میکنه کا ش منم‌رودتر بفکر افتاده بودم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بله دختر منم رو پا میخوابه تو بغل اصلا عادت نداره من میخوام همون از رو پا خوابوندن و از سرش بندازم ی ...

بذار رو پات یکم گییج شد قبل خواب بذار زمین هر بار یکم زودتر بذار زمین