2733
2739
عنوان

با چه رنگی ستش کنم؟

113 بازدید | 22 پست

خانوما یه هودی نارنجی با شالو کفش مشکی رنگ گرفتم حالا میخام یه پافر+شلوار بگیرم که رنگشون بهم بیاد

بنظرتون چ رنگی بگیرم

هودیم دقیقا این رنگیه ک عکس گزاشتم ولی نمیدونم با چه رنگی خوب میشه

*تصمیم داشتم پافر مشکی بگیرم ولی حس میکنم دیگ خیلی بد میشه همش مشکی باشه

میگن از امید گفتن تو این روزا مثل گول زدن میمونه!«اما تو امید بده شاید یکی گول خورد خندید.»بخاطرش بخشید.بخاطرش ادامه داد. بخاطرش تلاش کرد.این رخت سیاه نا امیدی رو از تنش درآورد.ذهنش رو آب و جارو کرد. روزگار نفس کشید.دنیا جای قشنگ‌تری شد.تو کار خودت رو بکن. تو خوب باش. تو امید بده 🤍•ᴗ•                     

قهوه ای

عسلی

کرمی

سوالات پزشکی،جواب آزمایش،سونوگرافی،ام آر آی،رادیوگرافی،اطلاعات دارویی،مشاوره پزشکی...هزینه:برای به آرامش رسیدنم دعا کنید،برای شادی روح مادربزرگم صلوات بفرستین ممنون.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
مشکی

خیلی بد نمیشه؟

چون فقط هودیم نارنجی هس

پافر/شال/شلوار/کفش میشه مشکی

میگن از امید گفتن تو این روزا مثل گول زدن میمونه!«اما تو امید بده شاید یکی گول خورد خندید.»بخاطرش بخشید.بخاطرش ادامه داد. بخاطرش تلاش کرد.این رخت سیاه نا امیدی رو از تنش درآورد.ذهنش رو آب و جارو کرد. روزگار نفس کشید.دنیا جای قشنگ‌تری شد.تو کار خودت رو بکن. تو خوب باش. تو امید بده 🤍•ᴗ•                     
2740
قهوه ای عسلی کرمی

شلوار با پافر رو قهوای‌بگیرم؟

بین قهوه‌ای و کرمی بنظرتون کدومش خوبه؟

مشکی از همه بهتره

اخه مامانم میگه همش دیگ میشه مشکی

2706