2737
2739
عنوان

الکی الکی دعوا کردیم کارمون به بیمارستان کشید

| مشاهده متن کامل بحث + 2054 بازدید | 84 پست
بچه ها فردا باهاش قهر باشم یا آشتی کنم بخاطر دستش؟ اخه قهر هم باشم عصبی میشه نمیتونه تحمل کنه قهر ب ...

قهر نکن

دو صد گفتار نیم کردار نباشد کردار نیکو کن گفتار نیکو هنر نیست 🍃🌿☘ همه عالم تن است و ایران دل 💚🤍❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها فردا باهاش قهر باشم یا آشتی کنم بخاطر دستش؟ اخه قهر هم باشم عصبی میشه نمیتونه تحمل کنه قهر ب ...

قهر نباش بدتر میشه 

اگه تو تاپیکی راهنماییت کردم ،کمکت کردم، واسه عاقبت بخیری بچه هام صلوات بفرستی ممنون میشم، خدا خیرت بده
2728

نمیدونم چرا خودم ۲۳ سالمه ۶ ساله ازدواج کردم ولی پسر همسن خودم میبینم ازدواج کرده حس میکنم خیلی بچس فک کنم خودمو پیر میبینم

جوری شده که میخواییم بیاییم نی نی سایت باید با تسبیح بیاییم🤣😂🤣😂
بزنم اونم میزنه خوب البته تاحالا دست بزن نداشته هرچند من هروقت ازش تعریف میکنم فردا همون کارو انجام ...

ن تو خواب بزنش بنداز گردن سمیرا

گاهی اوقات دادن شانس دوباره ب کسی مانند دادن یک گلوله اضافه ب اوست،برای اینکه بار اول نتونست تورا خوب هدف بگیره
اخه من چیزی نگفتم ولی چون سیستم رو زیاد کرد گفتم کم کن یهو سگ شد

نمیدونم چ مَرَضیه، اما اینجور مواقع آدم زیاده روی میکنه. 

دو صد گفتار نیم کردار نباشد کردار نیکو کن گفتار نیکو هنر نیست 🍃🌿☘ همه عالم تن است و ایران دل 💚🤍❤
2738
بیایید همگی گریه کنیم

گریه چیه چشمات ضعیف میشن😂 ارزش نداره دنیای فانی، این عروس هزار داماده

به تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ ازین سایت میرم. دلیلشم خانوما فیس افاده ای حیوون گریز بی درک و منطق و سطح دغدغه در لول وای شوهرم مادرشوهرم جاریم دماغ عملیم.
اخه من چیزی نگفتم ولی چون سیستم رو زیاد کرد گفتم کم کن یهو سگ شد

ب شوهرت بگو جهنم از پول جیگر ودستت،حالا کی میخواد پول شیشه را بده ،نگرانی ی اصفهانی برا رفیقش 

گاهی اوقات دادن شانس دوباره ب کسی مانند دادن یک گلوله اضافه ب اوست،برای اینکه بار اول نتونست تورا خوب هدف بگیره
گریه چیه چشمات ضعیف میشن😂 ارزش نداره دنیای فانی، این عروس هزار داماده

ن براشلوار گفتم شاید گریه کنیم دوتا بدن بمون،یکی هم براعیدباشع 

🤣دلم ولی ازش شکست خیلی یه بغض گنده تو گلومه هرچی گریه میکنم از بین نمیره🥲

آدرس بده بیام خودم یک تنه نقش سمیرا را به عهده بگیرم،که بغض ک هیچی تا یکسال از ترس اسهال ولش نکنه والله

2706