2737
2734
عنوان

الکی الکی دعوا کردیم کارمون به بیمارستان کشید

| مشاهده متن کامل بحث + 2057 بازدید | 84 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم چ مَرَضیه، اما اینجور مواقع آدم زیاده روی میکنه. 

حس میکنه رو سن برا خوندن رفته و هزاران نفر دست میزنن براش،جو گیرمیشه بعد یکی ک میگه کم کن اون بیصاحبو ،میبینن عه اینا که خواننده نیستن رانندن این میشه ک اون میشه

گاهی اوقات دادن شانس دوباره ب کسی مانند دادن یک گلوله اضافه ب اوست،برای اینکه بار اول نتونست تورا خوب هدف بگیره
حس میکنه رو سن برا خوندن رفته و هزاران نفر دست میزنن براش،جو گیرمیشه بعد یکی ک میگه کم کن اون بیصاحب ...

🤣👌

دو صد گفتار نیم کردار نباشد کردار نیکو کن گفتار نیکو هنر نیست 🍃🌿☘ همه عالم تن است و ایران دل 💚🤍❤
2728
اهوم با عشق ازدواج کردیم ولی حالا چی...

خب حالا قضیه را جنایی نکن ،حالام اگه عاشق نبود نمی زد خودشاناکارکنه ک نازشوبکشی تامام

گاهی اوقات دادن شانس دوباره ب کسی مانند دادن یک گلوله اضافه ب اوست،برای اینکه بار اول نتونست تورا خوب هدف بگیره

از این ساعت تا طلوع آفتاب موضوع تاپیک ها میشه برام صلوات بفرستید،براتون حمد می خونم انگار ما میت هستیم برام بقره بخونین برام قرآن و مفاتیح و نهج البلاغه ختم کنین،

آدرس بده بیام خودم یک تنه نقش سمیرا را به عهده بگیرم،که بغض ک هیچی تا یکسال از ترس اسهال ولش نکنه وا ...

🤣🤣🤣🤣🤣

جوری شده که میخواییم بیاییم نی نی سایت باید با تسبیح بیاییم🤣😂🤣😂
2740
از این ساعت تا طلوع آفتاب موضوع تاپیک ها میشه برام صلوات بفرستید،براتون حمد می خونم انگار ما میت هست ...

خخخخخ ،عزیزدلم ،این دعاهای خوبیه درحق همدیگه میکنیم وواقعااثرمیکنه ،چه اشکالی داره ؟فوقش چنددقیقه وقت میگیره ،لااقل یه آرامبخش ب روح وقلبمون تزریق میشه وقتی دوستمون که خواسته براش دعاکنیم باخوشحالی میادومیگه مشکلش حل شده ،پس حتما یه اثراتی دعاهای اینجاداشته که مرتبادرخواست زیادمیشه خداروهزاران بارشکر هنوز پیش خداارزش داریم  ماها رولایق دعاکردن درحق بنده هاش روکه  حتی ندیدیمشون دونسته ...حتی یک صلوات ...که سلام ماروآیا پیغمبرواهل بیتش پاسخ نخواهنددادب نظرت ؟من خودم شخصا دوسه بارازدعاهای روح وقلب مهربون وپاکتون نتیجه گرفتم خیلی سریع ب جان عزیزانم،درپناه خداباشین ،ازته قلبم دعامیکنم هرعزیزی این پستموخوندویاحتی نخوندوصاحب تاپیک ومخصوصا خودقشنگت که منوخندوندی الان که حالم بدبود..،هرچی ازخدامیخواین همراه باشادی وآرامش وآسانی وسلامتی بهتون ببخشه ،الهی آمین 😍❤

انشاالله بزودی ب آرزوی قشنگت برسی توکل بخدا،خشکه مذهبی  نیستم معجزات توکل رودیدم ویقین دارم خداخیلی مهربوووووونه
خخخخخ ،عزیزدلم ،این دعاهای خوبیه درحق همدیگه میکنیم وواقعااثرمیکنه ،چه اشکالی داره ؟فوقش چنددقیقه وق ...

همیشه لبت خندان ودلت پراز محبت خدایی ک زیباترین لبخندها را نقاشی میکند