2737
2734
عنوان

الکی الکی دعوا کردیم کارمون به بیمارستان کشید

| مشاهده متن کامل بحث + 2057 بازدید | 84 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پوف این مردا هم فشار روشونه میزنه به سرشون. شما هیچ تقصیری نداشتی عزیزم. شوهرت تیپیکال شوهر ایرانی ...

ن این قسط ها اگ براش مهم بود ک مهمون نمیکرد 

من همیشه به فکرم و حرص میخوردم بخدا ۱ ساله شلوار نخریدم 

2731
من عاشق تو شدم 😂😂خیلی باحالی

و تاپیکی که منکراتی شد،آقا ما قبل عاشقی وایناجیگرکی نریم عایا

گاهی اوقات دادن شانس دوباره ب کسی مانند دادن یک گلوله اضافه ب اوست،برای اینکه بار اول نتونست تورا خوب هدف بگیره
ولی خدایی اسم خودت ته خلاقیته ها چه جوری به ذهنت رسید

موقع ثبت نام شارژم ۱۵ درصد بود😂♥️

الان ۸۲ست گنگم بالاس

به تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ ازین سایت میرم. دلیلشم خانوما فیس افاده ای حیوون گریز بی درک و منطق و سطح دغدغه در لول وای شوهرم مادرشوهرم جاریم دماغ عملیم.

عیب نداره پیش میاد چن روز دیگه یادتون میره ...مهم اینه که در هر صورت فندق آقایی هستی  

خدایا،راهی نمی بینم ،آینده پنهان است، اما مهم نیست همین کافی ست که تو راه را میبینی و من تو را...
2738
موقع ثبت نام شارژم ۱۵ درصد بود😂♥️ الان ۸۲ست گنگم بالاس

عملت چسبیده ب سقف عنکبوت وار

گاهی اوقات دادن شانس دوباره ب کسی مانند دادن یک گلوله اضافه ب اوست،برای اینکه بار اول نتونست تورا خوب هدف بگیره

شوهرت چند سالشه،خیلی بچه ست بنظرم

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار ودسته اوباش کوفه هشتگ میزدن: نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله🙌(نحوه شهادت شهید آرمان و شهید عجمیان، تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
2706