2737
2739
باشه تو یه ساعت دوبار جاشو نابود کرد جوجه

هرچی ادرار و مدفوعش بیشتر باشه زودتر دفع میشه

afsaneh_67 هستم😑نمیدونم چرا جنسیتو ‌زده مرد😑😑دیروز عضو شدم زده سال ۹۷😑همه چیز اینجا عجیبه😑جان حدتون نترکونین دیگه سیمکارت اقوام هم تموم شده بس که ترکیدم😕سیمکارت خودم...سه تا سیمکارت شوهرم...سیکارت دوتا خواهرام...سیمکارت پدرم....سیمکارت جاریم....سیمکارت پسر جاریم😑😑😑😑اینا همش ترکیده مونده همین یدونه😑😑ای که دستت میرسد،رحمی بکن😑نترکون😀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیذارن شیر خشت بدم

چرا دکتر بت نداد مگه 

البته زردی بالای ۱۵ زیاده اگ ۱۲ ست ک نگران نباش فقط خودت شیر بشه میدی گرمیجات نخور کاسنی بخور

خدایا از عمر من بگیر رو به مادرم بده.   دوستان هر کی تونست برای سلامتی مادر من یه صلوات بفرسته. ممنون
2728
روزا اول شیر نبود بخوره طفلی

خب علت زردیش همینه دیگع من تو بیمارستان که بودم بالا سر پسرم هر کی که زردی بچش بالا رفته بود مادراشون شیر نداشتن بخورن دفع کنن زردی رو مثل پسر خودم بعدش که شیر خشک دادیم دفع زیاد کرد زردیش هم دفع شد

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

من خواهرم خودشو بست با کاسنی و سردیجات سه روزه از ۱۶ اومد رو ۶

خدایا از عمر من بگیر رو به مادرم بده.   دوستان هر کی تونست برای سلامتی مادر من یه صلوات بفرسته. ممنون
2738
ممنون از راهنماییت😍💕

خواهش میکنم روزای سختیه درکت میکنم ولی نگران نباش خوب میشه ابن روزا هم میره 

2706