2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ساعت دو بیدار شد چشم بندشو دراوردم شیر خشک دادم بهش جاشم دوبار عوض  کردم تا الان نخوابید بذارمش ...

خیلی سخته تحمل کردنش زیر اون دستکاه😣😣

من حیونی رو چشم بندشو میزاشتم بیدار بودم میزاشتم زیردستگاه اوتجا تکون میخورد من گریه میکردم عجب روزایی بود😣😣😓

2738
دکتر تشخیص دادن چندساعت بمونه برا پسرمن ۷۲ساعت نوشته بود تاچهلم هم نرف بعد چهلم خودبحود برطزف شد ا ...

ببین کلا همه نوزاد ها زردی دارم یه جور مواد تو روده هاشون هست که بعضی از بچه ها روز های اول شیر زیاد میخورن دفع میشه این زردی ولی بعصی ها مثل پسر من یا همین بچه های که زردی بالا میره نتونستن دفع کنن اون زردی رو اینجوری شده هی هم مراقب نباشی میره بالا تر اینو تو بیمارستان گفتن

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

نترس زردی خواهر زاده من روز چهارم ۱۶ بود سه روز زیر دستگاه و قطره شیر خشت خوب شد

خدایا از عمر من بگیر رو به مادرم بده.   دوستان هر کی تونست برای سلامتی مادر من یه صلوات بفرسته. ممنون
پس کجاست تختش رو نمیبینی چرخ داره پلاستیک شفافه  تاپیک گذاشتم راهکار بدی فازت چیه چی داری میگی ...

این پتویی که دورش پیچیدی زردی بچتو میبره بالا

اتاقو گرم کن بچرو لخت کن

afsaneh_67 هستم😑نمیدونم چرا جنسیتو ‌زده مرد😑😑دیروز عضو شدم زده سال ۹۷😑همه چیز اینجا عجیبه😑جان حدتون نترکونین دیگه سیمکارت اقوام هم تموم شده بس که ترکیدم😕سیمکارت خودم...سه تا سیمکارت شوهرم...سیکارت دوتا خواهرام...سیمکارت پدرم....سیمکارت جاریم....سیمکارت پسر جاریم😑😑😑😑اینا همش ترکیده مونده همین یدونه😑😑ای که دستت میرسد،رحمی بکن😑نترکون😀