2733
2734
عنوان

طعم خیانت را چشیدم! چه زهر کشنده ای داره!

| مشاهده متن کامل بحث + 1940 بازدید | 118 پست
اسی من الان چکش نمیکنم چون اگه کنم صد در صد یچی پیدا میکنم ازش  اینجوری اعصابم یکم اروم تره ولی ...

من سر همسرم قسم می‌خوردم یعنی اشکال زیاد داره اما انقد با آبرو و با خانواده هست که اصلا فکرشم نمی کردم خلاصه خوب مزدمو گذاشت کف دستم

عقد کردم پنج ماه و نیم پیش و سه ماهه جدا شدم  البته مشکلمون خیانت نبود واقعا کنار نمیومدیم&nbs ...

دنیای تعهدوتاهل واقعا عجیبه

گاهی اوقات دادن شانس دوباره ب کسی مانند دادن یک گلوله اضافه ب اوست،برای اینکه بار اول نتونست تورا خوب هدف بگیره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سر همسرم قسم می‌خوردم یعنی اشکال زیاد داره اما انقد با آبرو و با خانواده هست که اصلا فکرشم نمی کر ...

خوبع پس کوتاه نیومد شرف نداشتشو ببر تو کل شهر 

اونجایی که فروغ فرخزاد میگه « نمیدانم چرا تحمل جمعیت را ندارم» باید بگم که ، من هم همینطور فروغ جان ،من هم همینطور.                                                                برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کنید نه به نبض او !                                                             

خیانت واسه قصه هاس 

تو قصه های عاشقانه بهمون گفتن کسی بهمون خیانت کرد باید گریه کنیم و بشکنیم

ولی در حقیقت کسی ک خیانت میکنه نشون میده چقدر کوچیک و چیه و تو باید خوشحال باشی ک زود خودشو نشون داده.

بسه ناله اینقدر دراماتیک نباش. باور خودتو زندگیت باش. میخای بدونی تا چقدر پیش رفتن؟ خیلی زیاد ... پس بیخیال شو و بفکر خودتو بچت باش . میخای بمونی بمون امتیاز بگیر میخای بری همه زندگیشو جارو کن برو. همین 

2728

من تا حدودی درکت میکنم مزه همه چی از بین می‌ره میبینی چند دقیقه است شیر آب بازه ولی تو متوجه پر شدنش نمیشی ،،،چایی با قند می‌خوری ولی تلخه،،تا نصف می‌خوری دیگه رمقی برای بقیه نداری ،،،دوست داری دست بندازی قلبت رو دربیاری اونقدر چنگ بزنی تا دیگه حسی نداشته باشی تا تمام حسات از بین برن تا راحت باشی ....دردیه ک ب کسی هم نمیتونی بگی فعلا ،،،

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
اون مردایی که خیانت میکنن ولی همسراشون دم نمیزنه . هم طلم به خودشون کردن هم ظلم به بقیه خانما . ...

افرین دقیقا همینه همسر من چنان وجه اجتماعی داره ک نگو هر جا میریم جلوش تا کمر خم میشن از بس زبون باز و خوش مشربه خیر سرش اگر رفتارش را ادامه داد این ویترینش را می شکننم

نمیخوام نقش بازی کنم و این روند را ادامه بدم اما نمیشد سریع به روش بیارم اینجوری کار خراب میشد ...

خوش بحالت ک تو داری من نمیتونم  اولین بار ک خیانتش دیدم انداخت گردن رفیقش من احمق خر ساده باور کردم تو اتاق قایم شده بودم ک سوپرایزش کنم اومد خونه فک کرد نیستم با ی دختره حرف میزد پشت گوشی زنگ زد رفیقش گف گفتی دختررو رو امتحان کن زنم فهمیده رفیق اشغالشم نقش بازی کردبعد اون چن بارم خیانت کرد حتی جنسی من خر اشغال نمیدونم چرا گول دروغاش خوردم الان خیلی پشیمونم ک جدا نشدم ولی کاری ازدسم برنمیاد از طلاقم میترسیدم فقط از خدا کمک میخوام 🥲بخاطر بچه هام دارم این زندگی سگیو فقط تحمل میکنم عمرمم عین برق و باد میگذره انقدر خواستگار داشتم حتی بعد ازدواجم خواستگار داشتم نمیدونم چرا گول ظاهر مظلومش خوردم زنش شدم اگه ب کسیم بگم خیانت کاره باور نمیکنن خیلی با سیاسته برعکس من 

2738
خیانت واسه قصه هاس  تو قصه های عاشقانه بهمون گفتن کسی بهمون خیانت کرد باید گریه کنیم و بشکنیم ...

دقیقا غم رو باید تبدیل کرد به خشم و انتقام گرفت حالا به هر صورتی😏

اونجایی که فروغ فرخزاد میگه « نمیدانم چرا تحمل جمعیت را ندارم» باید بگم که ، من هم همینطور فروغ جان ،من هم همینطور.                                                                برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کنید نه به نبض او !                                                             

استارت جان اگر به روش بیاری چیزی تو دستت نداری فوقش رمزش رو عوض می‌کنه پرروترهم میشه .تامیتونی از نظر مالی خودت رو تامین کن بعد به روش بیار وازش جداشو بخدا لیاقت تورونداره این طوری میگی

😦جنبه داشته باشین برای هرچیزی نینی یار رو تگ نکنید✋
خوش بحالت ک تو داری من نمیتونم  اولین بار ک خیانتش دیدم انداخت گردن رفیقش من احمق خر ساده باور ...

تو رو خدا به خودتون رحم کنید مگه چیکار کردید که دو روز دیگه هزار تا مریضی بگیرید از این نرهایی که ارزش یک قطره اشک از یه خانوم رو ندارن 

اره امیدوارم این درد را نه تو ههیچ زنی و حتی هیچ مردی نچشه

برات آرزوی آرامش میکنم ،،سخته،ولی بدون اولی و آخری نیستی ،،،تو کم نداری،،،مبدونم عاقلی پس با صبر و تدبیر برو جلو و با کمترین خسارت برا خودت بیا بیرون ،،،،

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
2706