2737
2739
عنوان

خانوادم نمیزارن ازدواج کنیم:)

| مشاهده متن کامل بحث + 2146 بازدید | 116 پست
بعضی وقتا خودش می‌فهمه دیگه ...مثلا یسری مامانم از خونه بیرونم کرد همون موقع زنگ زد فهمید من دارم گر ...

خیلی چیزا رو نباید گفت نمیگم‌دروغ بگو اما همین ک مادرت بیرون کرده میشه و تو گفتی بعش در آینده اگر بحثی پیش بیاد یهو دیدی همون چماغ کرد زد تو سرت 

یک جمع نکوشیده رسیدند به مقصد                       یک قوم دویدند و به مقصد نرسیدند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گفتم که  ۲۰ درصدش بخاطر خانوادست  بقیه اش واقعا بخاطر خودشه

باید ۱۰۰ درصد برای خودت و خودش باشه

یک جمع نکوشیده رسیدند به مقصد                       یک قوم دویدند و به مقصد نرسیدند
خیلی چیزا رو نباید گفت نمیگم‌دروغ بگو اما همین ک مادرت بیرون کرده میشه و تو گفتی بعش در آینده اگر بح ...

میفهمم...خیلی چیزا رو نمیگم...اما درکل می‌دونه با خانوادم مشکل دارم همیشه هم پشتم بوده و حق و بهم داده

2731
مامان من جلو غریبه من و فوش میده ...بابام جلوی همکلاسیام تو ماشین یجوری زد تو سرم بهم گفت منگل که سر ...

چه تضمینی هست جلوی خانواده همسرت باهات اینجوری برخورد نکنن؟،

وقتی  دو نفر بخوان ازدواج کنن خانواده ها همش در حال رفت و آمد هستن باهم و همه رفتارا رو زیر ذره بینه اگه بهت کوچکترین بی احترامی بشه تمومه خانواده دوست پسرت یا هر خواستگار دیگه ای ک باشه حتی فرشته هم باشه باهات مثل خانواده ات برخورد میکنن به مرور زمان

میفهمم...خیلی چیزا رو نمیگم...اما درکل می‌دونه با خانوادم مشکل دارم همیشه هم پشتم بوده و حق و بهم دا ...

نمیدونم خیلی مشکل هست ک تا حل نشه ریسکه ازدواجت 

من چون ی ترم دیگه مدرک روانشناسی میگیرم خیلی مورد مشابه دیدم ک یا ب خاطر فرار از خانواده یا ب خاطر بی احترامی یا درس نخوندن یا .... ازدواج کردن و سال اول ازدواج خوب بوده همه چی اما ب مرور خراب شده و در تهایت آدمایی که از خانواده یا درس یا شغل فراری هستند و شکست خوردن و بهشون توهین شده تو این حیطه تقریبا ۸۰٪ ازدواج هاشون به طلاق کشیده شده 

2738
خب نمیتونم خودمو گول بزنم که  ولی واقعا درصد کمی ازش برای خانوادمه

از نظر منی ک بیرون گود هستم میگم تا خانواده ات رفتارشون باهات و رفتارت باهاشون درست نشد ازدواج نکن

چه تضمینی هست جلوی خانواده همسرت باهات اینجوری برخورد نکنن؟، وقتی  دو نفر بخوان ازدواج کنن خان ...

چون خانوادم من و دوست ندارن ..به صراحت اینو بارها بهم گفتن.

که ناخواسته بودم

که می‌خواستن سقطم کنن نشده 

که کاش بمیرم 

یسری توراه مدرسه به خونه بودم ماشین بهم زد البته خیلی محکم نبود خورد به پام یک خانوم باردار بود خیلی ترسیده بودم گفتم چیزی نیست برین شما خیلی ترسیدین..اون رفت

من واقعا پام خیلی درد گرفت کشون کشون خودمو از وسط خیابون به لب جدول رسوندم زنگ زدم بابام گفت خاک بر سرت کنن معلوم نیست چه غلطی میکردی ماشین و ندیدی..به من ربطی نداره...زنگ زدم مامانم مامانم گفت من الان کار دارم حوصله ندارم نمیتونم بیام اسنپ بگیر بیا خونه در صورتی که اصلا نمیتونستم پامو تکون بدم 

زنگ زدم عمم خاموش بود 

اونیکی عمم جواب نداد 

پاشدم برم خونه یک قدم برداشتم چنان پام تیر کشید که افتادم دوباره

از ناچاری زنگ زدم دوست پسرم ده دقیقه بعدش پیشم بود رفتیم دکتر بابام زنگ زد گفت کدوم گوری تو چرا نمیری خونه گفتم با اون شخصی که بهم زده اومدم پامو نشون بدم 

ولی به دوست پسرم گفتم بابام سرکاره مامانمم گوشیش خاموش بود 

نزاشتم بفهمه 

خلاصه با پای چلاغ و یه عالمه پماد و اینا رفتم خونه 

حتی یک نفر ازم نپرسید حالم خوبه یانه :)

تجربه ثابت کرده کسایی ک خانواد بدی دارن پانترن بدیم نصیبشون میشه💔

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜
چون خانوادم من و دوست ندارن ..به صراحت اینو بارها بهم گفتن. که ناخواسته بودم که می‌خواستن سقطم کنن ...

اخانواده عجیبی داری نمیدونم جواب این همه دل شکستن چ حوری میخوان بدن 

وقتی یه زوج بچه دار میشن حالا خواسته یا ناخواسته از بدو تولد فرزندشون تا دور از جون مرگ فرزندشون مسئولش هستن 

خیلی ناراحت شدم بابت رفتار زشت و زننده پدر و مادرت ک تو رو انقدر آزار دادن بابت دختر بودنت و این چیزا

اگه از پسره مطمئنی 

پیش مشاور برو و شرایط زندگی ات بگو کامل و بگو ب آقاپسر بگم یا خیر بزار کمکت کنن

اگه گفتن بگو یا بیارش اینجا کنار من بگو ببر و بعد ریکشنش ببین و اگه دیدی همه چی اوکی هست پافشاری کن برای ازدواجت اگه دیدی سرد شده یا ترسیده اشتباه نکن و ازش حتما حتما بخواه ک جلوی خانواده خودش پشتت باشه مثل کوه

این چیزا زمان بره شاید ۲سال سا بیشتر طول بکشه اما صبوری کن تا انشالله زندگی ات اونجوری بشه ک میخوای

اخانواده عجیبی داری نمیدونم جواب این همه دل شکستن چ حوری میخوان بدن  وقتی یه زوج بچه دار میشن ...

میدونه خانوادم خوب نیستن 

همون تو بیمارستانم فهمید بهش دروغ گفتم ...

ولی بازم پشتمه

2706