2733
2734
عنوان

خانوادم نمیزارن ازدواج کنیم:)

| مشاهده متن کامل بحث + 2173 بازدید | 116 پست
یکساله باهمیم... ما حتی مشاوره هم باهم رفتیم نمیشه  حتی یبار مامانم رفته بود سرکار بابام دنبا ...

ی کم عجیبه 

مادر و پدرت بچه ی دیگه ای هم دارن؟

یک جمع نکوشیده رسیدند به مقصد                       یک قوم دویدند و به مقصد نرسیدند
ی جوری نشه از چاله بیفتی تو چاه بخوای از دست خونواده ات فرار کنی گند بزنی ب آینده ات

۲۰ درصدش بخاطر خانوادمه ..بقیه اش بخاطر اینه که دوسش دارم و از همه لحاظ واقعا خوبه ...صبوره .. مهربونه..تلاشگره ...برای آینده اش تلاش می‌کنه ..من و دوست داره ... شغلش خوبه ... درآمدش خوبه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
۲۰ درصدش بخاطر خانوادمه ..بقیه اش بخاطر اینه که دوسش دارم و از همه لحاظ واقعا خوبه ...صبوره .. مهربو ...

عزیزم پول و درآمد خیلی مهمه 

علاقه هم همینطور اما خیلی نکات دیگه هم هست مثلا خانواده، فرهنگ و‌.‌..

میخوای فرار کنی اگه اونور بدتر باشه چی؟

یک جمع نکوشیده رسیدند به مقصد                       یک قوم دویدند و به مقصد نرسیدند
عزیزم پول و درآمد خیلی مهمه  علاقه هم همینطور اما خیلی نکات دیگه هم هست مثلا خانواده، فرهنگ و‌ ...

خانوادش خیلی خوبن ...انقد مامانش مهربونه اصلااااا اهل حرف درآوردن و دخالت نیست خواهرش هم همینطور خواهرش از من چند سال کوچیک تره ..

فرهنگ و سطحمون باهم برابری می‌کنه 

ینی از همه لحاظ واقعا خوبه

خانوادش خیلی خوبن ...انقد مامانش مهربونه اصلااااا اهل حرف درآوردن و دخالت نیست خواهرش هم همینطور خوا ...

همسن خودته؟

مَـن‌اَگـرکـافَـرو،بـی‌دینُ،خَرابَـم«بـِه‌تـو‌چـِه»!؟
2740
اره  برادرم ۷ سالشه  اون و رو سرشون میزارن :)

بیش از اندازه حساسی البته سنت هم سن حساسیه 

صبور باش ب نظرم رفتارات ی کم تنده و پرخاش داری حالا یا متن اونجوری نوشتی یا همچین حسی من گرفتم ازت

اول رو خودت کار کن برای اینکه زندگی بهتری داشته باشی باید خودت آرامش داشته باشی با خانواده ات رفتارات اصلاح کن حتی اگه اونا همونجور موندن اما تو خوب باهاشون برخورد کن بزار برات عادت بشه جواب بدی هاشون با خوبی بده

بزار اعتماد بین شما و پدر و مادرت برقرار بشه

وقتی این‌دو مرخله رو گذروندی ب فکر ازدواج باش

خانوادش خیلی خوبن ...انقد مامانش مهربونه اصلااااا اهل حرف درآوردن و دخالت نیست خواهرش هم همینطور خوا ...

ب خدا منم تو دوران دوستی عاشق مادرشوهرم شدم اما وارد زندگی شدم دهنم صاف کرد ب اون به به و چه چه های اولش نگاه نکن ببینن خانواده ات قبولت ندارن بی احترامی میکنن بهت نه این آقاپسر بلکه هر پسر دیگه ای هم باشه رفتارش عوض میشه باهات هم خودش هم خانواده اش

بیش از اندازه حساسی البته سنت هم سن حساسیه  صبور باش ب نظرم رفتارات ی کم تنده و پرخاش داری حال ...

من یکم پرخاشگر هستم ...ولی اکثر مواقع سرم تو کار خودمه حتی وقتی چیزی میگن هم جوابشون و نمیدم 

خیلی رو خودم کار کردم 

2706