2737
2739
عنوان

به نظرتون این نوع ازدواج خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 685 بازدید | 39 پست
دختره خیلی زود ازدواج کرد بعد دو سال هم جدا شد  پسره تو این بیست سال سعی در راضی کردنش داشته&n ...

پس معلومه دوسش داره.چه اشکال داره دختر خانم یه فرصت بهش بده

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘
ازدواج کردن؟ خوبن با هم؟

اون خانوم چرستار بود و همه خواهر برادراش ازدواج کرده بودن. پسره خیلی معمولی بود و فک کنم دیپلم و ۱۳ سالم کوچیکتر ولی ۱۰ سالی بود دخترو میخواست. فک کنم دختره وقتی خواهرش ازدواج کرد دیگه گفت بذار ازدواج کنم. من از نزدیک ندیدمش ولی دوستم میگفت خیلی عشقولانه بودن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظرم یه پزشک متخصص 45 ساله با یه بار سابقه ازدواج، اونقدر تجربه و پختگی داره که بدونه داره چیکار ...

اتفاقا خواستگار زیاد داشته و اکثرش چون موقعیت پایین تر داشتن رد کرده 

خواستگاری که یکبار ازدواج کرده باشه رد می شده

یه پسره هم بوده که چندسال با هم بودن ولی خانواده پسره به خاطر مطلقه بودن جلو نیومدن

اون خانوم چرستار بود و همه خواهر برادراش ازدواج کرده بودن. پسره خیلی معمولی بود و فک کنم دیپلم و ۱۳ ...

این خانم چون خیلییییی مادیات مهمه براش نگرانیم

از طرفی چون تو این دنیا فقط یک خواهر داره که از لحاظ روحیات  خیلی با هم متفاوتن شاید پسر عمه ش براش بشه همه کس

2728

پسره فقط قسمت مالی ش اوکی نبوده،یا ایرادای دیگه هم داشته؟اگر فقط مالی مشکلشه بنظرم بدون اینکه چیزیو ب نان پسره بکنه باهاش ازدواج کنه،تمام اموالش برای خودش باقی بمونه،حقوقشم نده دست اون،واقعا تنهایی خسته کننده ست

پسره فقط قسمت مالی ش اوکی نبوده،یا ایرادای دیگه هم داشته؟اگر فقط مالی مشکلشه بنظرم بدون اینکه چیزیو ...

شغل پسره هم ازاده ، کلا از نظر موقعیت با هم مچ نیستن، از طرفی دختره این اواخر نگران اموالش بوده که قراره به کی برسه! دو تا خواهر زاده داره اما می گفت می رم یکی رو به سرپرستی قبول می کنم که چیزی به اونا نرسه! فکر می کنم علاوه بر تنهایی ، بچه دار شدن هم یکی دیگه از دلایل این ازدواج باشه. این حتی قبل از سال مادرش می گفت خانه مادرم رو بدیم مستاجر چرا باید خالی باشه؟ خیلی مادیات براش مهمه خیلییییییی

2740
شغل پسره هم ازاده ، کلا از نظر موقعیت با هم مچ نیستن، از طرفی دختره این اواخر نگران اموالش بوده که ق ...

خب چ عیبی داره،اموالش مث هنین محردی همه دست خودش اما ازدواج کنه،بجه دار بشه هر چی

اگر تیپ و ظاهر پسره درست باشه البته، رفتارش و تیپش مث پولدارا باشه،ک بتونن تو جامعه با هم باشن

پسره فقط قسمت مالی ش اوکی نبوده،یا ایرادای دیگه هم داشته؟اگر فقط مالی مشکلشه بنظرم بدون اینکه چیزیو ...

این دختره بعضی از خواستگاراش خیلییی خوب بودن اما حالا بنا به دلایلی جور نمی شد

به خاطر همین کلا پسر عمه رو نسبت به بقیه خواستگاراش خیلی پایین می دید اصلا خواستگاریش رو توهین می دونست