2737
2734
عنوان

به نظرتون این نوع ازدواج خوبه؟

685 بازدید | 39 پست

یکی که پزشک متخصص هست حدود ۴۵ سالشه 

از همه لحاظ پول و ثروت و زیبایی عالی هست اما یه ازدواج ناموفق داشته حدود ۲۲ سالگی از همسرش جدا شده

پسر عمه ش از همون اول می خواستتش چندبار خواستگاری اومده

اما چون از لحاظ مالی و کاری از دختره پایین تره همیشه جواب رد می شنیده ، دختره می گه به خاطر پولم منو می خواد ، پسره هم تا الان ازدواج نکرده . 

دختره پدر نداره و پارسال مادرش رو هم از دست داد 

دارایی و موقعیت پسره در مقایسه با دختره هیچه …

به همین خاطر دختره اصلا ایشون رو حساب نمی کرده  …

الان دیگه دختره راضی شده می گه تنهایی خستم کرده و چون برادر پدر و برادر نداره احتیاج به یه مرد داره …

امکان داره کسیو که اصلا چند سال حسابش نمی کردی یه هو به دلت بشینه؟؟؟؟!

لطفا نگید به تو چه و از این حرفا ، چون از نزدیکام هست و نگرانم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه  ادم از بیکسی انتخاب کنه وضعش بهتر نمبشه

مستقیم نمی گه بی کسی و تنهایی 

اتفاقا به همه می گه تا الان اشتباه کردم ردش کردم 

بعد از مرگ مادرش افسردگی شدید هم گرفته بوده طوری که یکی مراقبش بوده تا داروهاشو سر وقت بخوره 

قبل از اینکه دوباره پسره ازش خواستگاری کنه می گفته تنها شدم و از این حرفا 

2740

اگه دوسش داره باهاش ازدواج کنه.وگرنه اگه صرفا بخاطر فرار از تنهایی باشه بعدا به مشکل برمیخورن

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘

نه،اون خانوم تا اخر عمر همش درون خودش به چشم تحقیر اون مرد رو میبینه،الان از سر ناچاری میخاد قبول کنه که به نظرم بازم موقعیت بهتر براش هست

❤️💚💙تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی،تا شب نرود صبح پدیدار نباشد...💚💙❤️کاربر قدیمی ام ولی به علت زدن حرف حق بارها ترکیدم😁🙄زیاد ریپلای نکنین منو، چون عقاید خودمو دارم و ممکنه با۹۰ درصد خانومای اینجا همفکر نباشم،پس بزار هر کی نظرش رو بگه و بره🥰🤗(آقاااااایون بیکار و خاله زنکی که توی نی نی سایت هستن درخواست دوستی ندن)😠😒(((خروج برخی افراد از زندگی شما رحمتی از جانب خداوند است که فقط با گذشت زمان متوجه آن می شوید😜🥰)) راستییییی دخترا از اونی که میگفت نمیتونم بدون تو زندگی کنم چه خبر؟!😂همدیگه رودوس داشتین و به اجبار از هم جدا شدین؟! خدمتتون عرض کنم که یکیتون دروغگوی حرفه ایه!!       عکس پروفایل خودمم قشنگا🎀                  
مستقیم نمی گه بی کسی و تنهایی  اتفاقا به همه می گه تا الان اشتباه کردم ردش کردم  بعد از ...

خودش بالغ هست و قطعا متوجه هست که داره چه تصمیمی میگیره

ولی از نظر من عاقلانه نبست

بیکاز حق با شماست

نه اصلا خوب نیست اختلاف سنی زیاد باعث مشکل میشه

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗                                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤
2706