2733
2739
عنوان

دارم جدامیشم خانوادش زندگیموبهم زدن

| مشاهده متن کامل بحث + 9783 بازدید | 294 پست
خودپسره دوسم داشت خیلییی دوسم داشت خانوادش انقدرتوگوشش خوندن اینطوری شد

دوستم‌ داشت چیه ؟!

دوستت داشت که این وضعیت نبود .بعد هم مهم این هست که ایشون رابطه بلد نبوده 

این دوست داشتن که نشد زندگی 

خودش رو دوست داشته 

بهش لذت می‌دادی 

وگرنه کسی کسی رو دوست نداره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از شارلاتان بازیشه کارش گیرته مهریه میخواد بده گریه می‌کنه 

آخه آخرش یه حرفی زددلمواتیش زدبدتربهم گفت برومیخوام برای بارآخررفتنتوببینم

Married👰🤵🏻💍

اگه دوستت داشت این کارارو نمی کرد اصلا و ابدا هم به بلوغ زندگی مشترک نرسیده بوده ، خودت و نجات بده و اینقدر دیگه به ین حرفا که دوسم داشت و نداشت فکر نکن ، خودت و نجات بده و تمام از حق و حقوقت هم پایین نیا بشینن دیگه سر جاشون با دخترای مردم بازی نکنن 

2731

حالا خدارو صد مرتبه شکر تو بابا و عموت و خانوادت پشتت بودن من موندم این جور آدما اگه ی دختر بی کس و کار گیرشون بیوفته چیکارش میکنن

لطفا وقتی میخواین سوار ماشین بشین چند تا ضربه ب کاپوت ماشینتون بزنین چون ممکنه یه گربه برای گرم شدنش پناه برده باشه اونجا 💚  ⛴🏙

چه دوست داشتنی بیخودی خودتو گول نزن اگه دوست داشت این غلطا رو به همراه خانواده اش نمیکرد 

اصلا بهش فکر نکن هرچه زودتر جدا شو 

الانم اگه قدمی بر میداره و حرکتی میکنه به پای دوست داشتن نذار میخواد از زیر مهریه در بره 

با ایییینهمه آزاری که تو اون خونه دیدی و سکوتی که در برابر توهین ها و بی احترامی های خانوادش کرده و تو دوران نامزدی چند بار روت دست بلند کرده و..... بازم داری فکر میکنی که دوستت داره یا نه!!!!!! ؟؟؟ 

واقعا فکر میکنی، مردی زنشو دوست داشته باشه، اینجوری ازش حمایت و مراقبت میکنه!!! ؟

تمومش کن بره این  ازدواج اشتباه رو. خدا رو شکر کن زودتر شناختیشون 

2738
دلیل نمیشه آجیم من خیلیارودیدم که یکماه بیشتردوس نبودن الان چه زندگی دارن نمیدونم چراشانس من بددراوم ...

ازدواج شانسی نیست

حداقل شش ماه رابطه جدی و بررسی جدی لازم داره و هیچ نشانه ای نباید نادیده گرفته بشه 

چشم بسته پریدی وسط رابطه انتظار چی داشتی واقعا ؟!

بابا راهشو بلدن فک کن من مادر شوهرم خودش برام سرویس گرفته بود ک من نرم گرون بردارم یه جوری شوهرم با مهربونی و... خرم کرد ک نفهمیدم چطور قبول کردم 

برو بابا ، مسخرست مگه زندگی این همه بلا آورده سرت بعد میخوام بار آخر ببینمت ؟! خوبی ؟؟ خودت هم هنوز به بلوغ زندگی مشترک نرسیدی ،  میخواستی بگی آره خوب نگاه کن که دیگه واست درس عبرت بشه دخترای مردم و اذیت نکنی

بابا برنگرد عقده این

عقده که چه عرض کنم مریضن خواهر زنجیره ایش شبی چهارتاقرص میخوره من براشون بخوام حرف درست کنم خیلییی حرفادارم همین مریض ...... ساعت سه ظهرمیرفت خونه دوس پسرش ساعت یک شب میومد خونه مادرشم خبرداشت شوهر منم خبرداشت حالاپشت تلفن میگه گوه خانوادمونخور خواهر....... رفته همه جاجارزده من بابرادرش دوست بودم من همینوتوروزدادگاه به پدرش میگم ببینم دوستی من اشکال داره یا اینکه دخترش بره خونه دوس پسرش

Married👰🤵🏻💍
خدانکنه شنیده بودم شمالیا بی عارن ولی نشنیده بودم دراین حد

عزیرم ربطی نداره همه جا آدم خوب و بد هست من خودم عروس ترک ها شدم و واقعا زندگیم رو سیاه کردن و مجبور شدم از شهرم به شهر دیگه ای برم

2706