2733
2734
عنوان

مراقبت از مو ها❤️

273 بازدید | 8 پست

بچه ها من ۱۸سالمه موهام خوبن خدایی ولی یکم گره میخورن به هم دیگه و وز هستن.البته کمی 

خواستم پروتیین تراپی انجام بدم ولی دوست دارم موهام طبیعی و نچرال باشن کلا.

با روغن تراپی و اینا بهتره مواظبت کنم یا برم احیا و صافی؟؟؟

فقط برو ازن تراپی

خود را ضعیف و کم ندان💕 تنها در این عالم ندان❤             تو شاهکار خالقی💎 تحقیر را باور نکن⛔                         بر روی بوم زندگی هر چیز میخواهی بکش👩‍🎨                               زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکنن⛔                 تصویر اگه زیبا نبود😔 نقاش خوبی نیستی 🙃                                  از نو دوباره رسم کن✍️ تصویر راباور نکن⛔                خالق تو را شاد آفرید🥰آزاد آزاد افرید💃💃                              پرواز کن تا آرزو 🦋زنجیر را باور نکن⛔:)
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

اول به نظرم روغن تراپی کن روغن نارگیل زیتون و ارگان اصل برای خیلی خوبن. بعد از ماسکای داخل حمام و بعد حمام استفاده کن برندای خوب مثل پنتن گلیس و گارنیه. اگز بعد یه مدت بازم وز بود برو پروتئین تراپی

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻

اگر بخوای با روغن درمان کنی روغن آرگان و نارگیل خیلی خوبه و اینکه با شامپوی بدون سولفات و ماسک مو بدون سولفات مخصوص جنس موهات شستشو بدی اونم هر دو یا سه روز یه بار چون شستن زیادی خودش باعث خشکی میشه اما اگه میخوای لخت بشه موهات بهت روش نانو کراتین رو پیشنهاد میدم که باید با مواد درجه یک باشه و جای مطمئن بری ک موهات آسیب نبینه من خودم 6 ماه پیش انجام دادم و کاملا راضی هستم موهای من هم فر بود هم خشک و وز در ضمن نانو کراتین عوارضش کمتر از کراتین هستش و مراقبت خاصی هم نمیخواد فقط باید با شامپو و ماسک مخصوص موهای کراتین شده بشوری و بعد از حمام‌ موهات رو با باد گرم سشوار شونه کنی تا کاملا خشک بشه 

الهم عجل لولیک الفرج 💚 
2738

ت شامپوت ، سه قطره  روغن   ی روغن سبک بریز و همیش شامپو رو مستقیم نزن ب موهات ت ظرفی ک شامپوتو میریزی  اب بریز روغن  چن قطره  بریز  شامپو مقداری ت اون ظرف شامپو ( کهنه )تکون  بده  و کف سرتو با  اون ماساژ بده 

بعد حموم  موهات  براق  نرم ب خاطر اون چندقطره  روغن  سبک

آیدا،همزاد من..به تو ثابت خواهم کرد عشق تواناتریین خدایان است :)