2733
2734
عنوان

متخصص ریه عالی تو تهران سراغ دارین؟

6569 بازدید | 37 پست

سلام دوستان خاله ام بر اثر کرونا دلتا قسمت زیادی از ریه اش درگیر شده و خیلی داغونه تا حالا چند تا دکتر هم رفته فایده ای نداشته

عاطفه فخاریان فوق العاده اس

دخترا اسم من صرفا بخاطر نشوندن خنده روی لبهای قشنگ شماهاست ک شاید تو یه لحظه ای ک غمگینین یا حوصله ندارین منو تو یه تاپیک ببینید و لبخند بزنید 😁نگید ک فکر میکنید من یه دسته پشم فرفری ام که رو ساق پاهای کلفت صغرا نشستم که ناراحت میشم ازتون 😑😑😑🤣🤣🤣🤣🤣🤣 تو بعضی تاپیکا میگن واقعا پشمهای فر خورده صغرا ؟؟؟؟!!!!!منم در جواب میگم پَ کی ؟ اصغر ؟ 🤣🤣🤣🤣اینایی ک معتقدن مردا یا زنایی ک خیانت میکنن  همسرشون یا طرف مقابل براشون کم گزاشته منو ریپلای نکنید چون پرم به پرشون گیر کنه پرپرشون میکنم 💪💪💪🙅🙅🙅 من تو دلم همییییشه غمههه حتی اون لحظه هایی ک تو تاپیکای فان کامنتی میزارم ک شما زمینو گاز میزنید هم باز من تو دلم غمگینم اما هنوزم سر پام    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دکتر جباری خیلی تاپ بود ولی نمیدونم  به زودی وقت میده یا نه

سرچ کنید خیلی حرفه ایه

راستی منم بعد کرونا کمی تنگی نفس دارم علایم خالتون چی بود

دیبی جان من پگاهم ؛ اگر با کاربری دیگه هستی پیام بده دلم برات تنگ شده):

مامان چندین سال براش تشخیص اسم دادن و اسپری استفاده میکرد تا زمانی ک کرونا گرفت بستری شد رفت تحت نظر دکتر فخاریان ایشون تشخیص دادن تنگی نفسش بخاطر یه قارچ ریوی هست و ۶ ماه داروی تخصصی تجویز کرد داروهایی ک از هلال احمر میگرفتیم اونارو خورد و خدارو شکر خوب شد الانم سالی یبار ویزیت میشه واسه چکاپ

دخترا اسم من صرفا بخاطر نشوندن خنده روی لبهای قشنگ شماهاست ک شاید تو یه لحظه ای ک غمگینین یا حوصله ندارین منو تو یه تاپیک ببینید و لبخند بزنید 😁نگید ک فکر میکنید من یه دسته پشم فرفری ام که رو ساق پاهای کلفت صغرا نشستم که ناراحت میشم ازتون 😑😑😑🤣🤣🤣🤣🤣🤣 تو بعضی تاپیکا میگن واقعا پشمهای فر خورده صغرا ؟؟؟؟!!!!!منم در جواب میگم پَ کی ؟ اصغر ؟ 🤣🤣🤣🤣اینایی ک معتقدن مردا یا زنایی ک خیانت میکنن  همسرشون یا طرف مقابل براشون کم گزاشته منو ریپلای نکنید چون پرم به پرشون گیر کنه پرپرشون میکنم 💪💪💪🙅🙅🙅 من تو دلم همییییشه غمههه حتی اون لحظه هایی ک تو تاپیکای فان کامنتی میزارم ک شما زمینو گاز میزنید هم باز من تو دلم غمگینم اما هنوزم سر پام    
2738

از سایت مدیست با خانم دکتر سحر دفاعی فوق تخصص ریه مشاوره آنلاین بگیرید، ایشون طی ایام کرونا بینهایت واسه اطلاع رسانی و آموزش و درمان مردم و بیماران زحمت کشیدن و الان هم از تهران رفتن بندرعباس، واسه همین سایت مدیست رو طراحی کردن و دکترهای باتجربه رو دور هم جمع کردن که همه مشاوره آنلاین دارن، چند تا فوق تخصص ریه دیگه هم تو سایت هست ولی من ایشون رو میشناسم، نظرات بیماران هم هست بابت هر پزشک، میتونین بخونین و تصمیم بگیرید که مشاوره بگیرید یا نه

دکتر بهزاد بنی اقبال. ساختمان پزشکان آتیه کنار بیمارستان آتیه هستند. پدرم سالهاست تحت مراقبت ایشون هست و خدا رو شکر نتیجه بخش هم بوده. افراد مختلفی هم به ایشون مراجعه کردند و عموما راضی بودند. دکتر سهراب پور هم تعریفشون رو شنیدم و پدرم هم یکبار جهت چک پیش ایشون رفتند اما دکتر بنی اقبال و روش برخورد و درمانشون رو ترجیح دادند

دکتر جباری خیلی تاپ بود ولی نمیدونم  به زودی وقت میده یا نه سرچ کنید خیلی حرفه ایه راستی منم ...

سال پیش دلتا گرفت اما ریه اش خوب نشده هفتاد سالشه البته

همش نفس کم میاره قسمت زیادی از ریه از دست رفته و خیلی سرفه های شدیدی داره 

سال پیش دلتا گرفت اما ریه اش خوب نشده هفتاد سالشه البته همش نفس کم میاره قسمت زیادی از ریه از دست ...

پس ریشون درگید شده بود

الان یادم اومد دکتر مسجدی هم فوق العاده خوب بود . دایی من آسم شدید داره گفتن ۳۰ درصد ریه هاش کار میکنه پیش این دکتر میره خداروشکر تاالان کنترل شده

نطرات هم بخونید باز تو نت

دیبی جان من پگاهم ؛ اگر با کاربری دیگه هستی پیام بده دلم برات تنگ شده):
2706