2733
2734
عنوان

اونا ک تو شیردهی رنگ کردن بیان

67 بازدید | 8 پست

سلام من دارم مش میکنم دکلره هم کردم گفتم دکلره ش خیلی خوبه اولاکلپس چیه اگر اشتباه نکنم گفت موها رو هم نمیسوزونه...پسرم هفت ماهشه بعد از رنگ کی بهش شیر بدم تجربه دارین

وزن فعلی ۶۴___وزن هدف ۵۵___امضای قدیمی ☺️(آرزوی فعلیم دیدن بیبی چک مثبت🤰🥺مطمئنم خدا باز مثل همیشه منو به این آرزوم هم می‌رسونه😍❤️۱۴۰۰/۶/۱۳بیبی چک مثبت شد خدایا شکرت😭😭❤️❤️❤️🤲🏻🤲🏻🤲🏻)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شیرتو.چند بار بدوش سینه اتو بشور بهش بده

خیلی ممنون 🌹

وزن فعلی ۶۴___وزن هدف ۵۵___امضای قدیمی ☺️(آرزوی فعلیم دیدن بیبی چک مثبت🤰🥺مطمئنم خدا باز مثل همیشه منو به این آرزوم هم می‌رسونه😍❤️۱۴۰۰/۶/۱۳بیبی چک مثبت شد خدایا شکرت😭😭❤️❤️❤️🤲🏻🤲🏻🤲🏻)
2731
من بچم یکماهش بود رنگ‌کردم‌رفتم خونه شیرش دادم دیگه

موهاتون رنگ گرفت قشنگ

مگ مشکلی هست؟؟🤐🤐🤐نمیدونستم من عید موهامو دکلره و لایت کردم دخترم انقد بی قراری کرد همونجا بهش شیر میدادم هی

درونم یه دختر بچه ای هست که همه چیزو با بغض قبول کرده.....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
مگ مشکلی هست؟؟🤐🤐🤐نمیدونستم من عید موهامو دکلره و لایت کردم دخترم انقد بی قراری کرد همونجا بهش شیر ...

چن ماهش بود...بو رنگ و اینا بهش بخوره ضرر داره که

2740
چن ماهش بود...بو رنگ و اینا بهش بخوره ضرر داره که

۱ سال اخه پیش هیچکس نمیمونه شوهرم تو خونه گرفتش ولی انقد گریه وحشتناک کرده بود اوردش پسش

درونم یه دختر بچه ای هست که همه چیزو با بغض قبول کرده.....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻