2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آره 😔😔😔

نصفش دروغه فقط با اعصاب آدم بازی می‌کنه 

آخه چرا اصلا تو عنوان میان تعریف میکنن شاید من دوست ندارم بدونم 

وزن اولیه۶۷ هدف اول۶۵ هدف دوم ۶۳هدف سوم۶۰ هدف اخر۵۷
نصفش دروغه فقط با اعصاب آدم بازی می‌کنه  آخه چرا اصلا تو عنوان میان تعریف میکنن شاید من دوست ن ...

کدوم تاپیک بوده من برم ببینم هرجا دارن راجبش میگن کنجکاوشدم میشه بگید ببخشیدا البته

《یاالله》مرادرقلب کسی سنگین قرارمده وبعدازمرگم کسی رابرایم قراربده که دردعاهایش اسمم راازیادنبرد.🤲🏼                خداوندارزق ماراازجایی مقررکن که لقمه هایمان مجبورمان نکنندچشم برروی حق ببندیم.
وای چقدر بد بوده که همه میگن اعتراض هم بکنی میگن نیاین بابا سایت بارداری مادرا و اقدامی هاست نباید ج ...

ی سری باید نی نی یارو تگ کنیم خواسته مونو ازش بخوابیم 

بعضیا انقد شعورشون پایینه برا اینکه تاپیک هاشون بازدید بخوره نصفشو تو عنوان تعریف میکنن

2740

عزیزم یه سایت عمومیه. شاید میخان از تجربه های همدیگه استفاده کنند تا بدونن باید چه کنن. خیلیا همینجا به جواب میرسن. که مثلا چه اعمال یا دعایی بخونن. 

عزیزدلم اگه باردارین به هیچ عنوان وارد تاپیکها نشین. هر وقتم از هر چیزی احساس ترس داشتین  قران کریم رو بزارید پیشتون. و صدای اذانو بزارید پخش بشه خیلی ارامش میده ملائک با صدای اذان و قران میان دور ادم. گلم خدا همیشه همراهمونه چرا از این چیزا بترسیم وقتی پناه محکمی داریم

نصفش دروغه فقط با اعصاب آدم بازی می‌کنه  آخه چرا اصلا تو عنوان میان تعریف میکنن شاید من دوست ن ...

رفتم بهش گفتم ک ب همه مدیون شدی بخدا من خودم شوهرم بیشتر وقتا نیست با بچم تنهام از الان عزا گرفتم تازه آروم شده بودم

@نی_نی_یار_پنج    

سلام عزیزم بعضی از کاربر ها میان تاپیک های ترسناک میزنن 

بعد نصفشو تو عنوان میزننن برا جذب مخاطب 

ناخواسته چشم آدم ب عنوان ها میخوره و واقعا خوب نیست 

توروخدا پیگیری کنید کاری کنید اینم مثل تاپیک های سیاسی و ... ممنوعه بشه

[QUOTE=261971906]اهمیت نمی‌دن الان که نیستن شانسی اگه باشه نی نی یار شب[/QUOTE 

باز نی نی یار پنج و تگ کردم توضیح دادم ببینم چی میگه 

بخدا تن و بدنم میلرزه از این تاپیک ها

عزیزم یه سایت عمومیه. شاید میخان از تجربه های همدیگه استفاده کنند تا بدونن باید چه کنن. خیلیا همینجا ...

شما جایی من باشی خونه حیاط دار 

دستشویی تو حیاط اون باردار ک تکرر ادرار هم آدم داره 

شوهرممم ک از ۵نیست سرکاره 

من اصلا نمیرم نمیدونم چشونه ک تو عنوان میزننن نصفشو ک چی شده 

2706